سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تلاش معلم خیرخواه برای با سواد کردن روستای محروم سمیرم در ایستگاه آخر - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


تلاش معلم خیرخواه برای با سواد کردن روستای محروم سمیرم در ایستگاه آخر


مستند"ایستگاه آخر"روایتی است از زندگی معلمی که خودش را وقف دانش آموزان بی بضاعت روستای بیده سمیرم کرده است

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز اصفهان ، مستند تلویزیونی ایستگاه آخر روایتی از زندگی آقای قربانعلی عسکری تنها معلم روستای کوهستانی و صعب العبور بیده از توابع شهرستان سمیرم است و در این مستند تلویزیونی بخشی از تلاش های این معلم برای با سواد کردن بچه های بی بضاعت و استثنایی این روستای محروم در استان اصفهان به تصویر کشیده شده است.
آقای عسکری معلم خیرخواه هر روز صبح با خودرو شخصی اش  بچه ها را از روستاهای اطراف جمع آوری می کند و به مدرسه استثنایی می برد و پس از تعلیم دادن آنها ، بچه ها را به خانواده هایشان تحویل می دهد.
در مستند ایستگاه آخر این موضوع به تصویر کشیده می شود که این معلم زحمت کش و تلاشگر هیچ چشم داشتی به مسائل مالی ندارد، اگرچه که از مشکلات مالی رنج می برد .
آقای عسکری علاوه بر پیگیری هایش برای بهتر شدن شرایط دانش آموزان منطقه همواره پیگیر حضور خیران برای بر طرف کردن مشکلات روستا است.
 مستند تلویزیونی  ایستگاه آ خر به مدت 30 دقیقه به تهیه کنندگی ، نویسندگی و کارگردانی  بهروز شهداد نژاد  تولید و هم اکنون در مرحله تدوین است و اسفندماه از شبکه استانی اصفهان پخش می شود.
مهدی براتی به عنوان تصویر بردار، عرفان براتی صدابردار، سید صفی الله حسینی تدوین و عباس رفیعی دستیار برنامه ریز و کارگردان در این پروژه همکاری داشتند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.