حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

تلاش صداوسیمای اصفهان در انعکاس عزاداریهای مردم شهر و استان نصف جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

بیش از 14 هزار دقیقه برنامه با موضوع فلسفه قیام عاشورا و نهضت حسینی از صداوسیمای اصفهان پخش شد


پخش بیش از 14 هزار دقیقه برنامه با موضوع فلسفه قیام عاشورا و نهضت حسینی از صداوسیمای اصفهان

بیش از 14 هزار دقیقه برنامه با موضوع فلسفه قیام عاشورا و نهضت حسینی از صداوسیمای اصفهان پخش شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان ، این مرکز با پخش بیش از 14 هزار دقیقه برنامه در دهه اول محرم امسال علاوه بر پوشش مطلوب و شایسته عزاداری های مردم حسینی در همه شهرستانهای استان , تجمع های بزرگ و پرشکوه مردم وهمچنین عزاداریهای تاسوعا و عاشورا در شهر اصفهان  و نقاط مختلف استان به شکل  زنده از شبکه استانی  وشبکه های سراسری انعکاس داد.
بر این اساس معاونت سيماي مركزاصفهان برنامه‌ريزي هاي دقيق و گسترده اي نسبت به سالهای گذشته براي دهه اول محرم انجام داد تا حضور گسترده مردم عزادار مرکز استان و سایر شهرستانهای استان را منعکس نماید . این معاونت با تامین، تولید و پخش بیش از 5 هزار دقیقه برنامه توانست رضایت مخاطبان استانی و غیر استانی را جلب کند.
معاونت سيما در اين ايام علاوه بر اختصاص برنامه هاي روتين خود به موضوع قیام خونین امام حسین(ع) و عزاداری ماه محرم، ویژه برنامه هاي متعددي را نيز توليد و پخش نمود كه از مهمترين آنها مي توان به برنامه های ما ایستاده ایم ، احلامن العثل ، شام غریبان ، مراسم شیرخوارگان و تاسوعا و عاشورای حسینی ، ساخت کلیپ ویژه محرم , ساخت انواع کلاکت نوحه خوانی , ساخت و تولید وله های گرافیکی ویژه محرم , پخش عزاداری مردم  شهرستانهای نجف آباد ، دولت آباد ، خوانسار ، آران و بیدگل و کاشان و همچنین پخش تصاویر شور حسینی مردم در تکایا و حسینیه ها  و پخش زنده هیئت های عزاداری استان  و شهرستان ها در روزهای تاسوعا و عاشورا و برپایی نماز باشکوه ظهر عاشورا با حضور مردم دیندار و عزادار از شبکه استانی و شبکه های سراسری اشاره نمود.
معاونت صداي مركز اصفهان نيز با تأمين ، توليد و پخش بيش از 6 هزار دقيقه برنامه از شبكه استاني راديو ، عشق و ارادت خالصانه مردم مومن و انقلابی اصفهان را منعکس کرد. این معاونت با تولید و پخش ویژه برنامه های خیمه ، یک کاروان داستان ، تا انتهای تاریکی و پخش سخنرانی زنده ویژه برنامه های روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی توانست فلسفه قیام عاشورا و نهضت حسینی را بازگو کند.
همچنین معاونت صدای مرکز اصفهان علاوه بر پخش ویژه برنامه های محرم در تمام برنامه های روتین خود نیز به موضوع محرم پرداخته است.
معاونت خبر مرکز اصفهان نیز همگام با سایر واحد های تولیدی مرکز، با تولید و پخش گزارش های مختلف تلویزیونی و رادیویی از عزاداریهای مردم استان و تهيه و ارسال اخبار و گزارش هاي مختلف رادیویی وتلویزیونی به تهران ، فضای مجازی و سایت خبرگزاری در مجموع بیش از یک هزار پانصد دقیقه به موضوع محرم پرداخته است.
در بخش معاونت فضای مجازی نیز اقداماتی در ایام محرم در مرکز اصفهان صورت گرفت که می توان به موارد انجام شده از قبیل راه اندازی کانال های سروش ، اینستاگرام و تلگرام ویژه ماه محرم ، تامین ، تولید و انتشار بیش از یک هزار و هفتصد محتوای متناسب با محرم در فضای مجازی از بخش های مختلف سیما ، صدا و تامین برنامه شبکه اصفهان ، پوشش حوزه فضای مجازی مراسم شهید حججی با کانال اختصاصی در شبکه های اجتماعی سروش ، اینستاگرام و تلگرام و همچنین پخش زنده مناسبت های دهه اول محرم در  فضای مجازی اشاره کرد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.