حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

تقدیر رئیس رسانه ملی از شبکه استانی صداوسیمای اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

دکتر علی عسکری از پوشش رسانه ای مناسب شبکه استانی صداوسیمای اصفهان در اجلاس بین المللی پیرغلامان و مراسم عزاداری محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی تقدیر و تشکر کرد.


تقدیر و تشکر دکتر علی عسکری از پوشش رسانه ای مناسب شبکه استانی صداوسیمای اصفهان در اجلاس بین المللی پیرغلامان و مراسم عزاداری محرم

دکتر علی عسکری از پوشش رسانه ای مناسب شبکه استانی صداوسیمای اصفهان در اجلاس بین المللی پیرغلامان و مراسم عزاداری محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، دکتر احمدی افزادی مدیرکل این مرکز در جلسه شورای معاونان ، ضمن تسلیت ایام محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی از آمادگی و عملکرد خوب معاونت های سیما ، صدا و خبر برای برگزاری و پوشش رسانه ای مناسب اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حسینی ، مراسم تشییع شهید حججی و شیرخوارگان به ویژه انعکاس مناسب مراسم های عزاداری مردم در تاسوعا و عاشورای حسینی تقدیر و تشکر کرد و گفت: آقای دکتر علی عسکری رئیس سازمان و آقای دکتر دارابی معاون امور استانها  از پوشش رسانه ای پیرغلامان در مرکز اصفهان تقدیرکردند.
مدیرکل مرکز اصفهان ضمن اشاره به استقبال خوب مردم از مراسم بین المللی پیرغلامان در اصفهان گفت: ارتباط مستقیم با شبکه های سراسری در مکان جشنواره و پوشش استانی و ملی این رویداد بزرگ از ویژگیهای مهم این رویداد بود.
دکتر احمدی افزادی با تاکید بر مدیریت هزینه و درآمد گفت : با توجه به بودجه ابلاغ شده مرکز ، امسال نیز همه هزینه ها از طریق منابع مشارکتی باید تامین شود و اولویت های مالی را پرداخت حقوق به همکاران حق الزحمه ای ثابت دانست.
وی در ادامه افزود : سازمان به ویژه مرکز اصفهان به لحاظ مالی در وضعیت دشواری قرار دارد ولی با کمک شما از سال 93 تا کنون کل مبلغ بدهی مرکز به صندوق پرداخت شد و هر سال وضعیت مالی مرکز روبه بهتر شدن است.
دکتر احمدی افزادی با بیان اینکه همه معاونان ، مدیران و مسئولان به لحاظ علمی باید اعظم از مجموعه کارمندان باشند ، از اکران فیلم های انقلاب و دفاع مقدس در مرکز برای همکاران تشکر کرد و گفت : در خصوص بحث جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی که سال آیند در چهارمحال بختیاری برگزاری می شود باید در همه حوزه ها به ویژه در حوزه صدا ، برنامه ریزی جدی صورت گیرد.
مدیرکل مرکز در ادامه به برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی نیز اشاره کرد و گفت : این جشنواره را با دو نگاه داخلی و خارجی می توان بررسی و ارزیابی کرد. از دیدگاه بیرونی به نظر می رسد در سطح بسیار خوب به اهداف خود در زمینه های مختلف از جمله اطلاع رسانی ، هم افزایی و ارتباط با مخاطبان و سایر دستگاه ها و نهادها رسیده است و در زمینه داخلی نیز با توجه به رضایت نسبی مراکز و برگزاری جلسات تبیینی و توجیهی می توان آن را موفقیت آمیز دانست و مرکز اصفهان نیز نسبت به سال گذشته با عملکردی بهتر خوش درخشید.
وی در ادامه از ایجاد کانال های فضای مجازی و تولید و نشر محتوای مناسب با نیاز مخاطبان ، توسعه و گسترش  سامانه سروش ، ارئه و اجرای طرح های نو و ابتکاری در زمینه کانال های اطلاع رسانی دفاتر خبری ، اجرای جشنواره مشترک با

دستگاه های مرتبط در سطح استان با بیش از 40 غرفه نمایشگاهی ، پوشش کامل کنفرانس های بین المللی در فضای مجازی و ... به عنوان فعالیت های چشمگیر مرکز یاد کرد.
دکتر احمدی افزادی در ادامه گفت : شورای فضای مجازی با ساختار پیش بینی شده باید فعال شود و در این امر همه واحدها باید وارد عمل شده تا به افق و هدف تعیین شده دست یابیم.
همچنین در این جلسه حکم انتصاب آقایان سید صالح پرورش به عنوان مشاور مدیرکل در حوزه تولید مرکز اصفهان و امیرحسن شیرانی نژاد به عنوان دبیر ستاد نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی صداوسیمای مرکز اصفهان قرائت و دکتر احمدی افزادی نیز برای آنها و مدیران واحدهای دیگر مرکز آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.
در پایان جلسه نیز معاونان و مدیران ، گزارشهایی را از عملکرد مجموعه های خود ارائه دادند.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.