جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تقدیر از مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


تقدیر از مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان


استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از مدیرکل صداوسیمای اصفهان قدردانی نمود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، رضایی استادار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اهداء لوح تقدیر به عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای اصفهان ، از تلاش و همکاری مناسب ایشان در جهت توسعه و پیشبرد برنامه های مبارزه با مواد مخدر استان و کسب رتبه های برتر در بین استانهای کشور تقدیر و تشکر کرد.
در بخش از این تقدیرنامه آمده است:
جناب آقای عبدالحسینی مدیرکل محترم صداوسیمای مرکز اصفهان ، خدمت در جامعه اسلامی، تلاش جهت رفع آسیب های اجتماعی و تسکین آلام خانواده های آسیب دیده از معضل اعتیاد و مواد مخدر، فرصت ارزشمندی است که خداوند منان آن را نصیب وجدانهای پاک و دلسوز می نماید.
با اهدا این لوح، از جنابعالی که متعهدانه و صادقانه با تکیه بر اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و با کاربرد مهارتهای علمی، وجدان کاری، امانت داری و با دقت نظر، جهت توسعه و پیشبرد برنامه های مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان و کسب رتبه های برتر در بین استانهای کشور اهتمام ورزیده اید، تشکر و قدردانی می گردد.
از درگاه خداوند متعال برایتان پویایی و پایایی درگامهای بعدی و دوام عزت و سلامت در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و عنایات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مسألت می نمایم.
عباس رضایی استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.