جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

تقدیر از آزاده دوران دفاع مقدس در خبرگزاری صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن ، از آقای حمیدرضا بدیهی مدیر امور دفاتر و نمایندگی های خبر شهرستان های استان اصفهان تجلیل شد

تقدیر از آزاده دوران دفاع مقدس در خبرگزاری صداوسیمای مرکز اصفهان


تجلیل از آقای حمیدرضا بدیهی مدیر امور دفاتر و نمایندگی های خبر شهرستان های استان اصفهان

به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن ، از آقای حمیدرضا بدیهی مدیر امور دفاتر و نمایندگی های خبر شهرستان های استان اصفهان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، در این مراسم آقای عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در سخنانی اظهار داشت : آزادگان ، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهاى جسمى و روحى دشمنان ایستادند و روابط اجتماعى جامعه کوچک اردوگاهى خود را بر پایه اخلاق حسنه بنا نهادند و از شکنجه‏ هاى مزدوران بعث ، هراسى به خود راه ندادند.
وی در ادامه گفت: آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضى‏ترین کسان به قضاى الهى بودند. سینه‏هایى فراخ ‏تر از اقیانوس داشتند که از همه‏جا و همه‏کس بریده و به خدا پیوسته بودند و آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایى یافته بودند.
در پایان این مراسم لوح سپاس به آقای حمیدرضا بدیهی آزاده عزیز دوران دفاع مقدس که دوران اسارت خود را در زندان های رژیم بعث عراق گذراند و سرافرازانه به وطن بازگشت اعطا و از دلاوری ها و رشادت های وی قدردانی شد.
در بخشی از متن لوح اهدایی آمده است:
آزاده سرافراز دوران پر افتخار دفاع مقدس جناب آقای حمیدرضا بدیهی درود خداوند بر مردان دلیر ، این شورآفرینان عشق ، مردانی مرد که در قهقهه مستانه ، عندربهم یرزقونند وسلام بر تو آزاده بزرگوار که با رشادت و ایثارگری در چشمه ‌سار زلال رحمت الهی ، زشتی‌ها و کژی‌ها را از روان خود پاک ساختی و با حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل  قهرمانانه به میهن اسلامی مراجعت نمودید.
به مناسبت 26 مردادسالروز بازگشت آزادگان سرافرازبه میهن اسلامی و به پاس بزرگداشت حضورتان در نبردحق علیه باطل و  مقاومت و پایداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی ، این روز پر افتخار را به شما تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند منان برای جنابعالی و خانواده محترمتان که همواره یار و یاورتان بوده اند آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.امید است با عنایت معبود بی همتا و پیروی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس اسلامی موفق و موید باشید.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.