رونق تولید ملی | جمعه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

تغییرات جدید در کنداکتور سیما و زمان پخش اخبار شبکه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

مدیرکل صدا و سیمای اصفهان خبر داد


مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان از تغییرات جدید در کنداکتور سیمای مرکز اصفهان خبر داد و گفت: استودیوی جدید سیمای مرکز اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر 10 میلیارد تومان، طراحی، تجهیز و راه‌اندازی شده است

مدیرکل صدا و سیمای اصفهان خبر داد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان آقای عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به تغییرات جدید در سیمای مرکز اصفهان اظهار کرد: کنداکتور سیمای مرکز اصفهان نیازمند تغییراتی بود که این کار انجام شد و تحولی در پخش برنامه‌های سیما صورت گرفت.
وی با بیان این که درصدد جلوگیری از برنامه‌های تأمینی سیمای مرکز اصفهان هستیم، افزود: طی ماه گذشته از میزان برنامه‌های تأمینی در سیمای اصفهان بسیار کاهش یافته و تا پایان سال جاری نیز تعداد این برنامه‌ها را به صفر می‌رسانیم.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان ادامه داد: اگر یک برنامه با کیفیت و محبوب 4 مرتبه از سیما پخش شود بهتر از آن است که در کنداکتور برنامه‌های بی‌کیفیت و کم‌مخاطب وجود داشته باشد؛ برنامه‌های تأمینی یعنی یک برنامه تولیدشده در جایی غیر از سیمای مرکز اصفهان را برای پُر کردن کنداکتور، وارد برنامه‌های سیمای مرکز اصفهان کنیم و این کار جالبی نیست.
وی از تغییر زمان پخش اخبار در سیمای اصفهان خبر داد و خاطرنشان کرد: زمان پخش اخبار در سیمای مرکز اصفهان از 16:45، 20:45 و 24 به ترتیب به 16، 20 و 23 تغییر پیدا کرد و دلیل آن ساماندهی و چیدمان بهتر کنداکتور سیما بود.
عبدالحسینی اذعان داشت: تغییر دکور برنامه‌های سیمای مرکز اصفهان نیز از دیگر اقداماتی است که در حال انجام است که تغییر دکور بخش خبر سیمای اصفهان نیز طی روزهای اخیر انجام شد؛ پروژه ایجاد استودیوی جدید خبر سیمای مرکز اصفهان با همت مدیرکل سابق کلید خورد و در مدیریت جدید مرکز اصفهان طراحی، تجهیز و راه‌اندازی شد.
وی از هزینه 10 میلیارد تومانی راه‌اندازی استودیوی خبر سیمای مرکز اصفهان خبر داد و تصریح کرد: این استودیو به صورت آزمایشی فعال شده و با آماده‌سازی اتاق فرمان و دیگر دستگاه‌های مورد نیاز تکمیل خواهد شد؛ این دومین استودیوی سیمای مرکز اصفهان است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان در پایان با بیان این که گویندگان جدید خبر سیمای مرکز اصفهان از میان نیروهای جوان انتخاب شده‌اند، گفت: 2 گوینده خبر جدید به جمع گویندگان خبر سیمای مرکز اصفهان اضافه شده‌اند که هر 2 از نیروهای جوان و پرانرژی هستند.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.