سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۱

تحقیق و پژوهش لازمه برنامه سازی در حوزه بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


تحقیق و پژوهش لازمه برنامه سازی در حوزه بسیج


سرپرست امور استانهای سازمان صدا وسیما در نشست صمیمی با اعضای شورای بسیج مرکز بر تحقیق و پژوهش های گسترده در حوزه دفاع مقدس برای ساخت فیلم کوتاه و مستند تلویزیونی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان ، آقای محمد مهدی رحمتی سرپرست محترم امور استانهای سازمان صدا و سیما در نشست صمیمی با اعضای شورای بسیج مرکز اصفهان گفت: انصافا وفاق و همدلی خوبی با حضور آقای سیدین نیا فرمانده پایگاه بسیج در بین بسیجیان مرکز صورت گرفته است و در حوزه رسانه، بسیج باید واکنش سریع مرکز باشد و زودتر از واحد های دیگر وارد عمل شود.
رئیس بسیج رسانه ملی ادامه داد:  اصفهان در بحران آب بسیار خوب عمل کرد و تلاش زیادی برای آگاه سازی اقشار مختلف مردم و بالا بردن سواد رسانه ای در این  اتفاقات داشت.
وی گفت: در حوزه ساخت سریال برای شخصیت های دفاع مقدس اصفهان باید تحقیقات گسترده  انجام داد و باید از تجربیات تاریخ شفاهی دفاع مقدس استفاده کرد و تلاش کنیم تا گام به گام از مستند، تله فیلم و محتوای کوتاه داستانی به سریال برسیم.
آقای عبدالحسینی مدیر کل صدا وسیمای مرکز اصفهان در این نشست با بیان اینکه یکی از دغدغه های اینجانب در دوران تصدی مدیر کلی مرکز اصفهان به سر انجام رساندن مستند شهید کاظمی  و سریال شهید خرازی است گفت: مراحل ابتدایی و سناریو این پروژه ها انجام شده و امیدواریم در آینده، مردم شهید پرور اصفهان شاهد پخش این تولیدات از شبکه استانی و شبکه های سراسری باشند.
 وی بیان کرد: در دو سال گذشته در حوزه بسیج مستندات خوبی ساخته شد و همکاران بسیج این مرکز با برگزاری مانور خود حفاظتی در مواقع ضروری و بحرانی بسیار موثر بودند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.