حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۷

تجهیزات مدرن رسانه ای دارای روح هنر و در دل خود حاوی پیام هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

اجلاس هم اندیشی مدیران فرستنده های تلویزیونی و اف ام تهران و مراکز استانها در اصفهان برگزار شد


برگزاری اجلاس هم اندیشی مدیران فرستنده های تلویزیونی و اف ام تهران و مراکز استانها در اصفهان

اجلاس هم اندیشی مدیران فرستنده های تلویزیونی و اف ام تهران و مراکز استانها در اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان دکتر احمدی افزادی مدیرکل این مرکز در این اجلاس با تشکر و قدردانی از تلاش و زحمات معاون فنی سازمان آقای دکتر علی دادی ، مدیرکل فرستنده های تلویزیونی و اف ام سازمان و مجموعه مدیران رسانه ملی درعرصه فرستنده های تلویزیونی و اف ام صداوسیمای مراکز استان ها در امر سیگنال رسانی مناسب در مسابقات جام جهانی به ویژه اجرای عملیات تکمیل پوشش دیجیتال در مناطق کم برخوردار گفت: ایجاد فضای سیگنال رسانی به مردم بزرگ ایران افتخار آمیز است و شما سردمداران دنیای پیشرفته سیگنال رسانی درمسابقات جام جهانی یکی از عملیات ماهواره ای پیچیده را انجام دادید تا مردم بتوانند به شکل مستقیم در جریان یک اتفاق بزرگ قرار گیرند.
آقای دکتر احمدی افزادی با اشاره به تاریخ ، افتخارات و مشاهیر وبزرگان استان های کشور گفت: ایرانیان صاحب یک مملکت تاریخی و دارای غرور تاریخی هستند که پای آن با قدرت ایستاده اند و دنیا هم به تاریخ ، هویت و مدنیت ما احترام می گذارد.
وی با بیان اینکه امروزه جنگ ، جنگ رسانه هاست و غربی ها هویت ایرانیان را هدف قرار داده اند
تصریح کرد عصر امروز ، عصر انفجار اطلاعات در فضای مجازی با ویژگی آنارشی است و شما به عنوان افسران جنگ آفندی و پدافندی رسانه ملی با یک سیگنال رسانی منظم و هماهنگ می توانیم در این جنگ پیروز شوید.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با اشاره به اینکه در گذشته عملیات سیگنال رسانی با فرستنده های بزرگ لامپی در فضای آنالوگ انجام میگرفت و آرام آرام این تجهیزات به تاریخ پیوست افزود: امروزه پدیده سیستم های جدید دیجیتال در حال گسترش است  و این تجهیزات دارای روح هنری و در دل خود حاوی پیام می باشند.
آقای دکتر احمدی افزادی با بیان اینکه درگیری دنیای امروز مدرن برسر محتوای پیام است و ابزار انتقال پیام ، خود پیام است گفت: در حال حاضر مهندسان و فناوران در حوزه رسانه ، فناور سخت افزارنیستند بلکه فناور نرم افزار هستند و در حوزه محتوایی صاحب نظر هستند.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.