جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تاکسی دربست به شبکه اصفهان رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


تاکسی دربست به شبکه اصفهان رسید


تله فیلمی با نام "تاکسی دربست" با موضوع کمدی-اجتماعی در شبکه اصفهان تولید شده است و در تعطیلات عید فطر امسال ساعت 9 الی 11 شب روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان تله فیلم"تاکسی دربست" به نویسندگی و کارگردانی سیدمیلاد بنی طبا و تهیه کنندگی جلال احمدی تولید شده است.
این فیلم روایت داستان فردی به نام  شکیبا است که برای پاس کردن چک برگشتی خود وارد اصفهان شده و باخانواده ای اصفهانی آشنا میشود و از آنجا که صاحب حساب چک فراری است این خانواده ی اصفهانی برای وصول طلب شکیبا به او کمک میکنند و در این مسیر با چالش هایی که فضا را کمیک میکند مواجه میشوند و بازیگرانی همچون رضا توکلی، کیانوش گرامی، جلال احمدی، محمد برسوزیان، اسدالله یکتا، مرتضی کیوانداریان، محمد صفری و مهسا آقادادی در آن به ایفای نقش می پردازند.
عوامل تولید: مدیرتصویربرداری مجید محسنی، مدیرصدابرداری مجتبی حبیب الهی، مدیر تولید قدرت الله احمدی، مدیرتدارکات حمید تربتیان، تدوین و صداگذاری امین شاهقلی، طراح صحنه مسعود جزایری، طراح لباس مهناز شکوه فر، طراح گریم مهدی صادقی، دستیار کارگردان مهدی روناسی، برنامه ریز نازنین حبیبی، منشی صحنه زهرا توکلی، عکاس صالح احمدی.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.