جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

تائید صلاحیت ۹۵ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اصفهان - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

تائید صلاحیت ۹۵ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اصفهان

تائید صلاحیت ۹۵ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اصفهان

تائید صلاحیت ۹۵ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اصفهان

فرماندار اصفهان گفت:صلاحیت ۹۵ داوطلب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اصفهان تاکنون تایید شده که لیست نهایی آنان در روز‌های آینده، در زمان قانونی مشخص و اعلام خواهد شد.

حسین سیستانی فرماندار اصفهان در نشست مشترک مسئولان ستاد‌های ۱۹ گانه، بخش مرکزی و هیات اجرایی این شهرستان گفت: قانون گرایی و حرکت برمدار قانون، برنامه ریزی، توجه به مدیریت و دانش انتخابات، مستند سازی، سلامت انتخابات، عدالت و شفافیت و همچنین مشارکت حداکثری از جمله اصولی است که مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید مورد توجه قرار دهند.

حسین سیستانی با بیان اینکه حوزه انتخابیه اصفهان دارای ۹۰۴ شعبه اخذ رای است افزود: از این تعداد ۷۸۹ شعبه درکلانشهر اصفهان و بخش مرکزی، ۱۱۱ شعبه در پنج بخش دیگر شهرستان و چهار شعبه اخذ رای نیز متعلق به اقلیت‌های دینی شامل ارامنه، زرتشتیان و کلیمیان است.

او با اشاره به نام نویسی ۴۷۵ داوطلب شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اصفهان گفت: از این تعداد، پس از انصراف، عدم احراز و رد صلاحیت داوطلبان، صلاحیت ۹۵ داوطلب تاکنون تایید شده که لیست نهایی آنان در روز‌های آینده، در زمان قانونی مشخص و اعلام خواهد شد.

حسین سیستانی ادامه داد: اعضای هیات اجرایی انتخابات، از منتخبان مردم هستند، که وجود آنان به روند همراه با سلامت و صلابت انتخابات کمک تاثیر گذاری خواهد کرد.


جدیدترین ها