جهش تولید | دوشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۹

بیش از 8 هزار دقیقه برنامه سازی به مناسبت انتخابات مجلس در صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


بیش از 8 هزار دقیقه برنامه سازی به مناسبت انتخابات مجلس در صداوسیمای مرکز اصفهان


به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شبکه های سیما و صدای استان اصفهان بیش از 8 هزار دقیقه برنامه سازی شده است

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان عبدالحسینی مدیرکل این مرکز با بیان اینکه به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شبکه های سیما و صدای استان اصفهان بیش از 8 هزار دقیقه برنامه سازی شده است گفت: از اوایل صبح روز جمعه 2 اسفند ماه تا پایان زمان انتخابات، حضور پر شور و به یاد ماندنی مردم همیشه در صحنه استان اصفهان در پای صندوق های رای انعکاس داده شد.
بر این اساس شبکه اصفهان با بیش از 2 هزار و پانصد دقیقه برنامه سازی و پخش برنامه هایی همچون گفتگوی هفته ، هشتک باهم ، اصفهان امروز ، پرانتز ، چهارباغ ، به وقت خانه ، همین حوالی، همنشین، زنده رود و ضربه آزاد  از روزهای نزدیک به انتخابات به این امر پرداخته است.
ویژه برنامه زنده "حماسه حضور" نیز از جمله برنامه هایی است که از ساعت هفت و نیم صبح تا پایان زمان انتخابات با گزارش های انتخاباتی از سراسر استان ، ارتباط تصویری با شهرستانهای استان و ستاد انتخاباتی و همچنین اجرای زنده موسیقی خوانندگان اصفهانی از میدان خواجوی اصفهان به روی آنتن می رود.
حضور اکیپ های مستقر واحد سیار در میدان امام(ره)، پل خواجو ،  امامزاده ابوالعباس و حسینیه رضوی اصفهان برای برقراری ارتباط مستقیم با شبکه های سراسری ، ملی و فرا ملی و اعزام واحد سیار تک دوربین در سطح شهر و پخش گزارشهای ویژه از جمله برنامه های پخش شده ویژه انتخابات مجلس در شبکه استانی اصفهان است.
عبدالحسینی در ادامه افزود: صدای مرکز اصفهان نیز همپای شبکه اصفهان با بیش از 5 هزار دقیقه برنامه سازی از پیش از زمان انتخابات تا روز انتخابات،حضوری فعال در این دوره از انتخابات دارد. ویژه برنامه زنده "حماسه حضور" از ساعت 7 صبح تا پایان زمان انتخابات با ارائه گزارش از حوزه های انتخاباتی توسط گزارشگران، ارتباط با خبرنگاران در شهرستانهای استان و ارتباط با مراکز استانها و شبکه های سراسری به این امر پرداخت.
برنامه های سلام اصفهان، یک خانه یک زندگی، جاده جوونی، چهارباغ، به سفارش شما، نقد و نظر، آیا می دانید و بسته های گزارشی، آنونس و سخنرانی  به صورت مستمر مردم اصفهان را در جریان لحظه به لحظه انتخابات و حضور پر شور مردم در حوزه های انتخاباتی قرار داد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان تصریح کرد: خبرگزاری مرکز اصفهان هم 500 دقیقه برنامه خبری رادیویی و تلویزیونی ویژه یازدهمین دوره انتخابات مجلس را در گستره استانی، ملی و فرا ملی تولید و پخش کرد.
این معاونت با هشت مجموعه خبر تلویزیونی، هفت مجموعه خبر رادیویی و برقراری ارتباط با شبکه های سراسری تلویزیونی، ارتباط تلفنی در خبر رادیویی با شبکه های سراسری، تولید گزارش های خبری در حوزه انتخابیه شهرستان اصفهان، ارتباط با ستاد انتخابات شهر و شهرستانهای استان اصفهان، بارگذاری اخبار درسایت، فضای مجازی و کانال های خبرگزاری شامل فیلم، عکس، خبر و گزارش مکتوب، یادداشت روز و آلبوم عکس و همچنین اعزام گروه های خبری در سطح استان به انعکاس حضور مردم پای صندوق های رأی پرداخت.
 وی در پایان تولید کلیپ با عنوان "نوبت ما" ویژه رای اولی ها، تولید دو برنامه عروسکی، تولید روزشمار انتخابات به صورت استوری و توزیع در فضای مجازی، تولید 30 عدد پوستر و عکس نوشت با موضوع انتخابات، تولید ویدئوکلیپ و فتوکلیپ، بارگذاری روزانه 10 مطلب شامل پادکست، متن و کلیپ و عکس نوشت و پوستر در فضای مجازی، توزیع گسترده تولیدات فعالان فضای مجازی استان، راه اندازی صفحه انتخابات در وب سایت مرکز،  اطلاع رسانی و معرفی برنامه های رادیو و تلویزیون و خبر با موضوع انتخابات در فضای مجازی، پخش زنده حضور مردم در انتخابات روز جمعه در فضای مجازی اینستاگرام، برگزاری پویش ایران قوی به منظور ارسال عکس های مردمی از حضورشان در انتخابات و پخش از شبکه استانی، رادیو نما و فضای مجازی و پوشش حضور مردم در انتخابات توسط 2 گروه معاونت فضای را از دیگر اقدامات ویژه انتخابات در صداوسیمای مرکز اصفهان برشمرد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.