جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

بگو که هستم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بگو که هستم

{flv}man|320|240{/flv}

 

مجموعه تلویزیونی "بگو که هستم"به کارگردانی اکبر منصور فلاح و تهیه‌کنندگی رسول هنرمند در 30 قسمت 35 دقیقه‌ای در صدا و سیمای مرکز اصفهان تولید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، رسول هنرمند با اشاره به اینکه این سریال بیش از 30 لوکیشن دارد، گفت: سریال "بگو که هستم" ویژه ماه مبارک رمضان برای پخش از شبکه‌های سراسری سیما تهیه می‌شود.

وی با بیان اینکه 70درصد از بازیگران این مجموعه بومی هستند، تصریح کرد: با توجه به تولید سریال "در مسیر زاینده رود" در سال گذشته و مشکلاتی که به وجود آورد تصمیم گرفتیم بازیگران به زبان اصلی خودشان صحبت کنند. در سریال "بگو که هستم" انتخاب شخصیت‌ها بر اساس لهجه صورت گرفته تا بازیگران تهرانی مجبور نباشند با لهجه اصفهانی صحبت کنند.

این تهیه‌کننده در خصوص داستان این سریال گفت: مراد (جهانبخش سلطانی) بعد از چندین بار که خانه را ترک کرده به خانه‌اش مراجعه می‌کند و متوجه می‌شود که همسر (پوراندخت مهیمن ) و فرزندانش خانه اجاره‌ای را ترک کرده و به مکان نامعلومی رفته‌اند. همسرش نامه‌ای برای او گذاشته که اگر در زمان معین (ماه مبارک رمضان) تغییر رفتار ندهد، باید او را طلاق بدهد و دیگر فرزندانش را نخواهد دید. مراد تصادفی با سه دانشجو (چیا بابا میری، مهدی امینی خواه، مهدی باقربیگی) آشنا می‌شود زندگیش دچار تغییر و تحول می‌شود.

وی گفت: عنوان سریال بر اساس داستان انتخاب شده و گروه تولید تلاش می‌کنند از جذابیت‌های تاریخی و فرهنگی شهر اصفهان در جذب مخاطب استفاده کنند.

هنرمند با بیان اینکه این سریال بیش از یک ماه پیش تولید داشته است، خاطر نشان کرد: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده تا پایان خردادماه تصویربرداری به پایان خواهد رسید.وی از تدوین همزمان سریال خبر داد و بیان داشت: پس از گذراندن مراحل صداگذاری و موسیقی پانزدهم تیرماه سال آینده این مجموعه تحویل صدا و سیمای مرکز اصفهان خواهد شد.تهیه کننده سریال "بگو که هستم" از موقعیت طنز این مجموعه خبر داد و عنوان کرد: این سریال علاوه بر ایجاد موقعیت‌های طنز اجتماعی، که باعث شادی می شود نکات مختلفی را تحت پوشش قرار داده است.

وی یادآور شد: تمهیدات لازم برای پخس این سریال در شب‌های ماه مبارک رمضان انجام گرفته است که هیچگونه محدودیت پخش نداشته باشیم.

عوامل سریال عبارتند از تهیه کننده: رسول هنرمند ، نویسنده و کارگردان: اکبر منصور فلاح، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: پیام حنفی، مدیر تصویربرداری: ابوالفضل دودانگه، صدا بردار: مجتبی حبیب الهی، طراح صحنه و لباس : حسین منصور فلاح، طراح گریم: مهدی صادقی، تولید: محمد ربانی ، بازیگردان : محمد الهی.

در مجموعه "بگو که هستم" جهانبخش سلطانی، پودراندخت مهیمن، پرستو گلستانی،کاظم افرتد نیا ، مهدی امینی خواه، محمد الهی، مهدی باقربیگی، محمدعلی میاندار،رسول هنرمند، شیرین حمدی، نرگس صابری، مهدی شهداد، احسان جانمیی، مینا فرامرزی و ... بازی می‌کنند.