رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صداوسیمای مرکز اصفهان بیش از 9 هزار دقیقه برنامه تهیه و پخش می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

عبدالحسینی در دیدار با آیت الله سید کمال فقیه ایمانی:


مدیرکل ، قائم مقام و معاونان صداوسیمای مرکز اصفهان با آیت الله سید کمال فقیه ایمانی دیدار کردند

عبدالحسینی در دیدار با آیت الله سید کمال فقیه ایمانی:

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان آیت الله سید کمال فقیه ایمانی در دیدار با مدیرکل ، قائم مقام و  معاونان  این مرکز با تشکر از تلاش های صداوسیما برای به تصویر کشیدن پیشرفت های ایران اسلامی گفت: یکی از وظایف مهم این رسانه توجه به مسائل دینی و ترویج و تقویت باورهای دینی و اسلامی به ویژه در نسل جوان است.
 عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در این دیدار به عملکرد چند ماه گذشته مرکز اصفهان در همه بخش های تولید ، خبر ، صدا و فضای مجازی پرداخت و گفت: به منظور امید آفرینی در جامعه ، برنامه هایی را با ساختارهای جدید طراحی کرده ایم مانند برنامه "زیریک سقف در حوزه خانواده" ، "برنامه شبانه هشت بهشت" و "سفر به شهرستانها و روستاها" که در جدول پخش شبکه اصفهان قرار دارند.
بهرام عبدالحسینی با اشاره به برنامه ریزی های مرکز اصفهان  در تولید برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و تولید و پخش برنامه های مختلف همچون مستند مفاخر ، عملکرد نظام ، میدان انقلاب و.... افزود: از اوایل امسال تولیدات ما در بخش استانی و کشور در حال پخش است.
مدیرکل مرکز اصفهان با بیان اینکه تقسیم بندی های مختلفی در حوزه رادیو در قالب نمایش ، برنامه های گفتگو محور و ۱۵ برنامه مستند و چندین برنامه مسابقه ای انجام گرفته است گفت: برنامه های مستندی در خصوص شخصیت های تاثیر گذار انقلاب ، شهدای دفاع مقدس ، مدافعان حرم تهیه و پخش می شود.
وی در پایان تصریح کرد در همه برنامه سازی های شبکه اصفهان ذائقه و رضایت مخاطب در نظر گرفته شده است.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.