جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بهره برداری از 71 طرح در حوزه‌های زیرساختی و فناوری مرکزاصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


بهره برداری از 71 طرح در حوزه‌های زیرساختی و فناوری مرکزاصفهان


۷۱ طرح معاونت فنی صداوسیمای مرکزاصفهان به صورت ویدئو کنفرانس رییس سازمان صدا و سیما با حضور استاندار در مرکزاصفهان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان؛ این  طرح‌ها با مشارکت سازمان صدا وسیما و استانداری اصفهان با هزینه ای بالغ بر 500 میلیارد ریال اجراء شده است.
استاندار اصفهان در این مراسم از تلاش‌های رسانه ملی در ارتقای همدلی و مشارکت مردم در شرایط سخت تحریم‌ها و توجهِ بیشتر مردم به توصیه‌های بهداشتی بویژه در روز‌های کرونایی قدردانی کرد.
آقای دکتر رضایی به نقش مهم رسانه در رفع برخی نگرانی‌های مردم از جمله در دو بعد سلامت و معیشت اشاره کرد و در ادامه از ساخت سریال شهید خرازی با مشارکت دولت و صداوسیما خبر داد و افزود: آماده همکاری برای ساخت سریالِ همه سرداران و رزمندگان دفاع مقدس استان اصفهان هستیم.
آقای عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان در حاشیه افتتاح این طرح‌ها گفت: راه اندازی استودیو تلویزیونی ولایت مرکز اصفهان، نصب و راه اندازی ۲۲ دستگاه فرستنده پرقدرت اف ام، نصب و راه اندازی فرستنده دیجیتال و بازسازی شش ایستگاه کم قدرت در نقاط مختلف استان از مهمترین این طرحهاست.
آقای عبدالحسینی افزود: HD سازی دو شبکه، توسعه پوشش، توسعه و ارتقاء سامانه‌ها و فضا‌های تولیدی، توسعه و تعمرات اساسی ساختمان‌ها و تاسیسات دیجیتال سازی ایستگاه‌های رادیویی، سیگنال رسانی زمینی از دیگر طرح‌هایی است که امروز به بهره برداری رسید.
این طرح‌ها با حضور  مدیر کل صداوسیمای مرکز اصفهان و  استاندار اصفهان در استودیو تلویزیونی ولایت مرکز اصفهان بهره برداری شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.