حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بزرگداشت هفته دفاع مقدس و سوگواری ایام محرم در شبکه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

«ما ایستاده ایم» نام ویژه برنامه ای است که به منظور ترویج فرهنگ دفاع مقدس و به نمایش گذاشتن فرهنگ ایثار و شهادت در هفته دفاع مقدس و ایام محرم به شکل زنده از شبکه اصفهان پخش می شود


ویژه برنامه «ما ایستاده ایم» در هفته دفاع مقدس و ایام محرم به شکل زنده از شبکه اصفهان پخش می شود

«ما ایستاده ایم» نام ویژه برنامه ای است که به منظور ترویج فرهنگ دفاع مقدس و به نمایش گذاشتن فرهنگ ایثار و شهادت در هفته دفاع مقدس و ایام محرم به شکل زنده از شبکه اصفهان پخش می شود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، در این مجموعه برنامه سعی شده است با نگاهی عمیق در مقوله فرهنگ دفاع مقدس و شهادت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، گوشه ای از رشادتهای رزمندگان اسلام به نمایش گذاشته شود.همچنین با توجه به فرارسیدن ماه محرم و همزمانی دو واقعه تاثیر گذار در تاریخ ، این برنامه با طراحی دکور متناسب با این ایام و طراحی بخش های زنده ، حال و هوای خاصی را برای بینندگان استانی فراهم می کند.
در این برنامه ضمن مداحی و سینه زنی مداحان رزمنده استان ، از سرداران ، فرماندهان و رزمندگان دوران 8 سال دفاع مقدس و خانواده معظم و معزز شهدا ، جانبازان و آزادگان در برنامه دعوت شده و خاطرات آن دوران یادآور می شود.
همچنین این برنامه با حضور در آسایشگاه جانبازان و معلولین به همراه چند نفر از جوانان ، پرسش و پاسخی را درباره چرایی حضور آنان در جبهه ها و ایثار خونشان در راه اسلام ، خواهند داشت.
در این برنامه با دیدار خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده شهدای 8 سال دفاع مقدس در ماه محرم ، همبستگی آحاد مردم ایران در راه دفاع از ایران اسلامی به نمایش گذاشته می شود.
اجرای سرودهای حماسی و محرمی به صورت زنده در حضور تماشاگران برنامه از بخشهای دیگر برنامه می باشد.در بخشی دیگر از برنامه نیز ، صدای شهید به صورت آوایی برای مردم کوچه و بازار پخش شده و صحبتها و عکس العمل های آنان انعکاس داده می شود.
ویژه برنامه ما ایستاده ایم به تهیه کنندگی و نویسندگی مهدی عزیزیان و کارگردان جواد موسوی  از 31 شهریورماه الی 6 مهرماه هر شب ساعت 22:15 به شکل زنده از شبکه اصفهان پخش می شود
 

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 2.5 stars out of 5.