جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

بزرگترین آکواریوم ایران - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

بزرگترین آکواریوم ایران

Loading the player...

دانلود

پارک طبیعی و ساحلی ناژوان مجموعه ای 1200 هکتاری است که قسمتی از آن آکواریوم ناژوان در مساحتی بالغ بر 3500 مترمربع در ارتفاع منهای 6 متر زیرزمین خواهد بود که سازه آن ساخته شده و لوله کشی و فیلتراسیون آن در حال تکمیل است .

آکواریوم ناژوان در مساحتی بالغ بر 3500 مترمربع در ارتفاع منهای 6 متر زیرزمین خواهد بود که سازه آن ساخته شده و لوله کشی و فیلتراسیون آن در حال تکمیل است .


این مجموعه شامل 33 آکواریوم 5 تا 10 متری است و به صورت کل هزینه راه اندازی آکواریوم ناژوان بالغ بر 25 میلیارد تومان می باشد یک دنیای 35 متری زیرآب ، حجم 1080 مترمکعب آب را در خود جای می دهد و شهروندان می توانند در کنار و بالای سر خود زیبا ترین و کم یاب ترین گونه های دریایی را ببینندو بودن در فضای اقیانوس را تجربه کنند.


 آبزیان آکواریوم اصفهان حدود 5000 موجود زنده میباشد که بالغ بر 300 تا 350 گونه از ماهی های پنج قاره جهان را در خود جای داده است که حدود 100 قطعه از این آبزیان جزء خطرناکترین ، نادرترین و عجیبترین گونه از ماهیان میباشد . همچنین 6 نوع کوسه در تونل آکواریوم اصفهان زندگی میکنند .


در این آکواریوم از 5 اقیانوس دنیا گونه های مختلف آبزیان ، ماهیان آب های شور و شیرین ، ستاره دریایی و … به نمایش گذاشته می شوند .


 این پروژه شاخص به صورت مشارکتی با یک شرکت ترکیه ای که جزو 10 شرکت برتر دنیا به شمار می رود ، انجام و به بهره برداری رسیده  این پروژه همسو با استانداردهای جهانی و در نوع خود منحصر به فرد است که گردشگران زیادی را به سمت ناژوان هدایت خواهد کرد .


 میزان خاکبرداری و پی کنی این آکواریوم بالغ بر 35 هزار متر مکعب، بتن ریزی آن بیش از 7199 متر مکعب و میزان آرماتوربندی آن 635459 کیلوگرم بوده است .


آکواریوم ناژوان بزرگترین آکواریوم در خاورمیانه به شمار می رود، این پروژه همسو با استانداردهای جهانی و در نوع خود منحصر به فرد است که گردشگران زیادی را به سمت ناژوان هدایت خواهد کرد.