رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی مشخص شدند - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی مشخص شدند

برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی مشخص شدند
تندیس و جوایز برگزیدگان بخش‌های مختلف دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران در مراسم اختتامیه به برگزیدگان اهدا شد.

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران، در آیین اختتامیه این جشنواره که عصر پنجشنبه در کرمانشاه برگزار شد، از برگزیدگان بخش‌های مختلف تقدیر شد.
بر این اساس و در بخش فیلمنامه عروسکی، هیأت داوران متشکل از راضیه برومند و کریم سربخش به ریاست محسن چینی‌فروشان، دیپلم افتخار و جایزه نقدی ویژه هیأت داوران را به دو اثر «قصه‌های جنگل» به نویسندگی کامران یوسفی و «زبلی و دوستان» به نویسندگی فرشاد عزیزی اهدا کردند.
همچنین در این بخش تندیس و دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین فیلمنامه اول عروسکی به «بومرنگ یک ربات» به نویسندگی محمد حسن عابدی‌نژاد و پژمان سهرابی» تعلق گرفت.
در بخش مجموعه و سریال عروسکی و بر اساس رأی هیأت داوران خانم‌ها آذرمیدخت آذرهوش، پوپک عظیم‌پور، مرضیه محبوب و آقای هادی حسنعلی به ریاست مرضیه برومند، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین موسیقی به امیرحسین انصافی برای اثر «ماهور» اهدا شد.
محمد راستگو گوشه نیز برای اثر «داستان‌های الوند» موفق به دریافت تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین طراحی دکور و صحنه شد.
همچنین در بخش دستاوردهای فنی هم تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به احمد نیک‌کار برای «سفرهای چی باد» تعلق گرفت و احسان صانعی هم از  «گروه نمایش قصه بخت» هم دیپلم افتخار و جایزه نقدی بخش تئاتر صحنه‌ای را دریافت کرد.
همچنین تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین تئاتر صحنه‌ای به محمد اعلمی برای اثر «نمایش کدو زری» اهدا شد.
در بخش برنامه‌های ترکیبی هم بر اساس نظر هیأت داوران، لوح تقدیر و جایزه نقدی به سمیه عبدالله‌زاده برای اثر «پیم و پم» و سارا روستاپور برای اثر «مهد پویا» تعلق گرفت و پرویز ظرافت هم برای اثر «بیر کله قند» دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین بازیگری را به دست آورد.
در بخش فیلمنامه نیز تندیش جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به وحید کیارسی برای اثر «داستان‌های الوند» اهدا شد و احمد نیک‌کار هم برای اثر «سفرهای چی باد» موفق به دریافت تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین کارگردانی شد.
در بخش بهترین برنامه‌ عروسکی و از بین نامزدهای این بخش، تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به امیرمحمد یمینی برای تهیه‌کنندگی اثر «سفرهای چی باد» اهدا شد.
عبدالله علیمراد، امیر محمد دهستانی و کیانوش دالوند اعضای هیأت داوران بخش مجموعه و سریال پویانمایی به ریاست دکتر گل‌محمدی نیز در بخش بهترین دوبله، تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به رزیتا یاراحمدی برای اثر «مثل نامه» اختصاص دادند و در بخش بهترین صداگذاری هم نظر هیأت داوران، اهدای تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به بهزاد توکلی برای اثر «جوانمردان» بود.
آرمین بهاری آهنگساز اثر «روبی و جوجه‌ها» نیز توانست در این بخش تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را برای بهترین موسیقی به دست آورد و این جوایز برای بهترین اثر طنز هم به هادی امیری و رها فرجی برای کارگردانی «عصر وارونه» تعلق گرفت.
در بخش بهترین طراحی شخصیت، «قصه‌های ریرا» به طراحی بابک نظری، اشکان شیرمحمدی و پدارم تقوی توانست تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به خود اختصاص دهد  همچنین محمد جوادی برای اثر «جوانمردان» موفق به دریافت همین جوایز به عنوان بهترین لی اوت و فضاسازی شد.
در بخش بهترین انیمیت هم تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به احسان انصاری برای اثر «روبی و جوجه‌ها» اهدا شد.
مهدی حیدریان سرپرست نویسندگان اثر «مثل‌نامه» هم تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به عنوان بهترین فیلمنامه دریافت کرد و مهدی شاد هم برای کارگردانی «دوستان بازیگوش» موفق شد تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین کارگردانی دومین جشنواره را به خود اختصاص دهد.
در نهایت این «مثل نامه» بود که توانست نظر هیأت داوران را به خود اختصاص دهد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به عنوان بهترین مجموعه و سریال، نصیب رضا تقدسی تهیه‌کننده این اثر کند.

آدرس کوتاه :


پر بازدید کننده های سیما

سری جدید برنامه تلویزیونی متفاوت ، جذاب...
زنده رود برنامه ای جذاب که هر جمعه ساعت...
برنامه هشت بهشت برنامه ای ۶۰دقیقه که از...
شهید ، آبروی محله ، نام مستند گزارشی است...
ضربه آزاد هدف اطلاع رسانی، آموزش و پایش...
برنامه پزشکی سیب روزهای فرد ساعت 17 صبح ...
پخش برنامه زنده زیر یک سقف با رویکرد...
معرفی هنرمندان عرصه سینما و تاتر و چالش...
این برنامه به معرفی علما و بزرگان در...
یک شهر ضیافت جایی است تا عاشقان مهربانی...
شهادت شفیع شیعیان و مولای متقیان، علی...
آری ما را بر عظمت و شناسایی شب قدر راهی...
"سوم خرداد ماه ، سالروز فتح تاریخی...
مدیرکل صداوسیمای اصفهان در بازدید از پشت...
این برنامه دارای محتوایی راجع به زنده...
همین حوالی در قالب مستند به معرفی...
اطلاع رسانی مسائل شهری، معرفی جاذبه های...
گلچین نوروزی زنده رود برنامه ای فرهنگی...

پربازدید کننده های صدا

این برنامه با ساختار ترکیبی ساده هرروز...
برنامه "خوشاروستا" به مدت ۲۰ دقیقه...
"مسیرتندرستی" نام برنامه ای است که با...
"هوای زندگی" نام برنامه ای است که با هدف...
نمایش هفته نام برنامه نمایشی رادیویی است...
این برنامه هر ظهر جمعه به نقل قصه‌ای...
رادیو اصفهان برنامه ای را با عنوان نام...
برنامه چهارباغ با ساختار ترکیبی نمایشی...
برنامه خیمه با ساختار ترکیبی ساده از شب...
این برنامه با مشارکت اداره آب استان...
این برنامه روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت...
برنامه هوای زندگی با ساختار ترکیبی...
این برنامه با ساختار ترکیبی نمایشی هر...
برنامه عصرگاهی چهارسوق با موضوع آسیب های...
این برنامه با ساختار ترکیبی نمایشی...
یکشنبه 17:00 ویژه برنامه شهادت هشتمین...
جمعه 16:30 برنامه میراث پیامبر، ویژه...
رادیو اصفهان برنامه ای را با نام چهارسوق...