جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

برگزاری همایش مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

روابط عمومی ها قلب دستگاه های اجرایی هستند

برگزاری همایش مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان اصفهان


دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی است تا رسانه ها با تحولی جدی و حرکتی نو ، ارزش های الهی و انقلابی را به دنیای امروز به ویژه نسل جوان معرفی کنند

روابط عمومی ها قلب دستگاه های اجرایی هستند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان طباطبایی معاون خبرگزاری این مرکز در همایش مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان اصفهان که به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر در سالن همایش های این مرکز برگزار شد با بیان این مطلب افزود: با پیشرفت و گسترش ماهواره ها ، امروزه بیش از 10 هزار شبکه وجود دارد که منجر به یک انفجار اطلاعاتی و ارتباطی شده است و در مقابل این هجمه سنگین فرهنگی و سیاسی رسانه ملی به صورت واحد با تمام توان در مقابل این شبکه ها و رسانه ها ایستاده است.
وی گفت: رسانه ها و فعالان روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید در جهت مقابله با حمله عظیم پیام ها و اطلاعات شبکه های مختلف اجتماعی با به کارگیری همان ابزار و شیوه و راه اندازی جریان های اجتماعی قوی با محوریت میل و نیاز مخاطب ، خطرات و آسیب های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی آنها را در جامعه دفع کنند.
معاون خبرگزاری مرکز اصفهان در ادامه با بیان اینکه دهه فجر یک حماسه با نشاط است و علاوه بر بعد حماسی ، بعد انقلابی ،  اسلامی ، استقلال ، دین باوری ، نشاط انقلابی و یک شادمانی ملی است که باید به جامعه امروز منتقل شود گفت: یکی از عواملی که منجر به استمرار انقلاب اسلامی بعد از پیروزی به رهبری حضرت امام(ره) شد ، ایستادگی ، مقاومت و حضور در همه صحنه های انقلاب بوده است و این انقلاب شکوهمند دستاوردهای کم نظیر و بی نظیر زیادی را به جهان بشریت عرضه کرده است.
وی درمورداثرگذاری رسانه ها در افکارعمومی گفت: از رسانه ملی در بحث های تبلیغات می توان استفاده های خوبی کرد و شبکه اصفهان آمادگی لازم را برای فرهنگ سازی و بالابردن فرهنگ عمومی جامعه دارد.
در ادامه این همایش نیز آقای جعفر عسگری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان دهه فجر را تجدید میثاق با ولایت و برگرفتن زنگار از ارزش های انقلاب اسلامی دانست و گفت : دستاوردهای گسترده انقلاب باید از طریق رسانه ها به شکلی هنرمندانه به جهان شناسانده شود.  
جعفر عسگری گفت : روابط عمومی ها رسانه دستگاههای اجرایی هستند و وظیفه آنها معرفی خدمات دستگاهها و انتقال نظرات مردم به مسئولان اجرایی برای ارتقای کیفیت هرچه بیشتر خدمات به مردم می باشد.
وی در ادامه با بیان اینکه رسانه ملی به عنوان روابط عمومی نظام انقلاب اسلامی از دستاوردهای نظام پاسداری می کند افزود :روابط عمومی‌ها برای انجام رسالت خود در سازمان باید از رسانه‌های مکتوب ، دیداری و شنیداری شناخت کافی داشته و با کارکرد رسانه آشنا باشند تا بتوانند از این بسترها به خوبی بهره مند شوند.
وی در ادامه گفت: ارتباط روابط عمومی ها با رسانه ملی در حوزه اطلاع رسانی نیاز به یک ظرفیت سازی برای انعکاس مناسب اخبار و باور پذیری خبر توسط مخاطب دارد.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.