جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

برگزاری نشست رسانه ای بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


برگزاری نشست رسانه ای بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در صداوسیمای مرکز اصفهان


قطار توسعه و پیشرفت دستاوردهای استان اصفهان از بهمن 57 تا بهمن 98همواره رو به جلو و در مسیر موفقیت در حرکت بوده و است

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان در نشست رسانه ای بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که در صداوسیمای مرکز اصفهان برگزار شد، طباطبایی معاون خبرگزاری این مرکز در جمع اعضای ستاد دهه فجر و خبرنگاران مطبوعات و رسانه های استان با بیان این مطلب به رویداد بزرگ یوم الله دهه فجر اشاره کرد و گفت: این رویداد امسال نیز همانند سال های گذشته در شبکه های سراسری و استانی صدا، سیما، خبر و فضای مجازی انعکاس می یابد. وی گزارشی نیز از عملکرد صداوسیمای مرکز اصفهان به عنوان کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر ارائه کرد.
بر این اساس در شبکه اصفهان برنامه های مختلفی تهیه و تدارک دیده شده است و از 12 تا 22 بهمن ماه پخش خواهد شد.
جنگ ویژه دهه فجر برنامه شبانه "چهارباغ" در قالب 10 برنامه 80 دقیقه ای، هرشب ساعت 21:15، ویژه برنامه "هشتک باهم" 6 قسمت 15 دقیقه ای، برنامه "اصفهان امروز" هر روز یک باکس ویژه دهه فجر، موشن گرافیک بلوغ نور در قالب 10 قسمت پنج دقیقه ای، ویژه برنامه "پرانتز" همراه با مخاطبان جوان 2 برنامه 50 دقیقه ای، مینی سریال جدید تولیدی شبکه اصفهان با عنوان "محرمانه در باران"5 قسمت 35 دقیقهای، فیلمهای سینمایی مرتبط و سریال انقلاب زیبا، پخش مستندهای مرتبط، دو قسمت برنامه پزشکی"سیب" با موضوع توانمندی های حوزه بهداشت و درمان پس از انقلاب، پوشش موضوعی متناسب دهه فجر در برنامه های همنشین، ستاره چینی، سفرنامه(سفر به شهرستان ها)، همین حوالی(روستا) و پوشش نمایشگاههای ویژه دهه فجر در برنامه بوستان فرهنگ(مجله فرهنگی) از جمله برنامه های شبکه اصفهان در ایام الله دهه فجر می باشد.
در رادیو اصفهان نیز علاوه بر برنامه های روتین با محوریت موضوع دهه فجر و انقلاب اسلامی ویژه برنامه های مختلفی مانند ویژه برنامه عصرگاهی "صدای انقلاب" جمعه ۱۱ بهمن تا پایان دهه فجر هر برنامه ۸۰ دقیقه، برگزاری یک مسابقه رادیویی هر روز در دهه فجر، ویژه برنامه "آوای فجر انقلاب" هر روز با پخش سرودهای انقلابی هر برنامه ۳۰ دقیقه و پخش میان برنامه‌ها و آیتم های فجر و دستاوردهای انقلاب در برنامه‌های مختلف از دیگر اقدامات رادیو اصفهان در ایام دهه فجر می باشد.
طباطبایی در ادامه افزود: استان اصفهان به لحاظ موقعیت خاص صنعتی و فرهنگی همواره یکی از قطب های مهم توسعه کشور است و از این رو معاونت خبر مرکز اصفهان برای انعکاس این دستاوردها، تهیه گزارشهای خبری ، تولیدی و مستندهای خبری در مرکز استان و 22 شهرستان را در دستور کار خود قرار داده است.
 وی تهیه و تولید 20 گزارش تولیدی و مستند خبری با رویکرد دستاوردهای شاخص استان، تهیه 10 گزارش براساس تقویم دهه مبارک فجر و متناسب با روز های نامگذاری شده و پخش در همان روز، انعکاس فعالیتها و برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و کمیته های ستاد دهه مبارک فجر برای هرچه بهتر برگزاری سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برنامه ریزی برای پوشش رویدادهای خبری بویژه افتتاح طرحهای مهم در استان را به عنوان برنامه های پیش بینی شده خبرگزاری مرکز اصفهان در ایام دهه مبارک فجر برشمرد.
تولید فوتو کلیپ، ویدئو کلیپ، اینفو گرافی و موشن گرافی و همچنین انعکاس تولیدات مردمی متناسب با دهه فجر انقلاب اسلامی و پوشش راهپیمایی 22 بهمن نیز از جمله اقدامات معاونت فضای مجازی مرکز اصفهان در دهه مبارک فجر می باشد.
انقلاب اسلامی همچنان در اوج جوانی است و مظاهر آن در ابعاد مختلف اجتماعی، دفاعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی جامعه مشهود است.
احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان نیز در این نشست با بیان این مطلب گفت: دهه فجر امسال با شعار انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایت مداری و جهاد و مقاومت پُر شور تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.
احمدی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از ماه ها قبل در 50 بخش استان اصفهان و در 107 شهر استان و بیش از هزار روستا، ستادهای دهه فجر را تشکیل داده است، استفاده از دیدگاه های مردم به ویژه جوانان، ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر بین مجموعه های فرهنگی و تبلیغی، بزرگداشت سردار دلها و بزرگداشت تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی و بزرگداشت حمله مقتدرانه موشکی نظام جمهوری اسلامی به پایگاه نظامی  آمریکا در عراق را به عنوان رویکردهای دهه مبارک فجر امسال اعلام کرد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.