جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری نخستین جلسه شورای جدید بسیج مرکزاصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


برگزاری نخستین جلسه شورای جدید بسیج مرکزاصفهان


به مناسبت هفته بسیج، شورای جدید بسیج مرکزاصفهان فعالیت خود را با حضور مدیرکل،قائم مقام، فرمانده بسیج و اعضای این شورا آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان آقای عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در اولین جلسه شورای بسیج مرکزاصفهان که به مناسبت پنجم آذر ماه روز بسیج مستضعفین برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج گفت: توقع ما از بسیج مرکز ضمن ایجاد فضای امنیت مرکز و خودمراقبتی، تولید محتوا و ساخت مستند و برنامه های فاخر در حوزه ایثار و شهادت و دفاع مقدس است.
مدیرکل مرکزاصفهان با اشاره به اینکه در حوزه دفاع مقدس با وجود سرداران شهید دوران دفاع مقدس همچون شهید همت و شهید کاظمی در اصفهان متاسفانه کار نشده و می طلبد سالانه آثار ارزشمند و ماندگاری انجام شود افزود: در تلاش هستیم با همکاری و مشارکت ارگان های فرهنگی و سپاه کار ساخت سریال های فرمانده هان دفاع مقدس را شروع کنیم.
آقای عبدالحسینی با تاکید براینکه بسیجیان از هر جهت الگوی مناسب در جامعه هستند و رفتار و عملکرد آنها مورد توجه است گفت: دشمنان جمهوری اسلامی از وجود تفکر بسیجی در ایران هراسانند و بسیجیان باید همانند زمان هشت سال دفاع مقدس با تکیه بر روحیه بسیجی و عشق به کار جهادی در مقابل با حجم عظیمی از پمپاژهای نا امید کننده رسانه های بیگانه و دشمنان در جامعه بایستند و ضمن روشنگری فتنه های آنها، مردم را به استقامت در مواجه با مشکلات دعوت کنند و در زمینه رفع موانع تلاش کنند.
وی در ادامه از آقای نباتی نژاد فرمانده بسیج مرکزاصفهان برای خلاقیت در کارهای فرهنگی و اقدامات انجام شده و ایجاد شورای جدید بسیج در مرکزاصفهان تشکر کرد و خواستار برنامه ریزی دقیق و منظم برای تولیدات رسانه ای مناسب و ماندگار در بسیج شد.
آقای نباتی نژاد نیز در این جلسه ضمن تشکر از حمایت های مدیرکل مرکز اصفهان و همکاری مناسب بسیجیان در انجام امورات بسیج مرکز گفت: شورای جدید بسیج مرکز با چهار نگاه تعلیم و تربیت، ایجاد آمادگی و آموزش های نظامی و حفاظتی، آموزش های معنوی و تولیدات بسیج رسانه فعالیت های خود را در جهت کمک به سازمان صداوسیما انجام می دهد.
فرمانده بسیج مرکز اصفهان با بیان اینکه بسیجیان همیشه در صحنه حاظر می شوند و در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و رفع مشکلات جامعه با نگاه ارزشی و انقلابی پیش رو هستند گفت: اعضای شورای جدید بسیج متشکل از نمایندگانی از مجموعه معاونت های صیانت و حفاظت، برنامه ریزی و نظارت، سیما، صدا، خبر،فضای مجازی، فنی و حوزه دفتر و روابط عمومی است که با همکاری و هماهنگی بین اعضا به سمت انجام برنامه های پیش بینی شده در بسیج حرکت میکنیم.
شایان ذکر است جلسه ویدئو کنفرانس استاندار اصفهان و فرمانده سپاه صاحب الزمان با فرماندهان بسیج ادارات استان و اعضای شورای بسیج نیز صبح امروز  به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.