جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

برگزاری مسابقات مختلف ورزشی جام فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

به مناسبت دهه فجر دوره های مختلف مسابقات ورزشی در صداوسیمای مرکز اصفهان برگزار شد

برگزاری مسابقات مختلف ورزشی جام فجر


برگزاری مسابقات مختلف ورزشی جام فجر در صداوسیمای مرکز اصفهان

به مناسبت دهه فجر دوره های مختلف مسابقات ورزشی در صداوسیمای مرکز اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، در این دوره از مسابقات که با حضور قائم مقام ، معاون مالی و اداری و مدیر امور اداری این مرکز برگزار شد ، 4 تیم و هرتیم متشکل از 8 نفر از همکاران واحدهای مختلف به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند و در نهایت به دو تیم اول و دوم جوایزی اهدا خواهد شد.
در مسابقه دارت هر نفر سه پرتاب تستی و سه پرتاب اصلی داشتند که در پایان آقایان خلیل محمدنژاد ، علی جمشیدیان و مرتضی صالحی به ترتیب مقام  اول تا سوم را کسب کردند.
در مسابقه آمادگی جسمانی نیز که شامل طناب زنی در  ۳۰ ثانیه ، دوی 4*9 متر ، سه پرتاب حلقه بسکتبال و پرتاب توپ مدیسن بال  بود نهایتا آقایان مرتضی زارعی  ، ابراهیم کریمی و خلیل محمدنژاد مشترکا مقام اول و آقایان خلیل نوری صادقی و اصغر داوری نیز به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمودند.
در مسابقه تنیس روی میز ، بازنشستگان مرکز به صورت دوحذفی باهم به رقابت پرداختن که درنهایت آقایان پهلوانزاده ، جلال الدینی و نوری صادقی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
این مسابقه باحضور آقایان حسینی مطلق معاون مالی اداری ، آمهدی رئیس کانون بازنشستگان مرکزاصفهان و کرمی از اداره کل بازنشستگی سازمان  برگزارگردید.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.