جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

برگزاری جلسه استانی پیشگیری از کرونا در استان - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

برگزاری جلسه استانی پیشگیری از کرونا در استان

با حضور اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا برگزار شد.

برگزاری جلسه استانی پیشگیری از کرونا در استان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز اصفهان؛ در این جلسه معاونان استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گزارشی از اقدامات انجام شده و همچنین آمادگی های لازم برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ارائه کردند.

درخواست استاندار برای پیش بینی و تخصیص اعتبارات، گزارش عملکرد کمیته های 7 گانه مقابله با کرونا و تاکید دوباره بر این موضوع که تشکیل نقاهتگاه، محلی برای تکمیل فرایند درمان و بهبودی کامل است از سخنان استاندار در این نشست 3 ساعته بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هم از همکاری بسیج، شهرداری و اتاق بازرگانی قدردانی کرد و افزود روزانه بیش از 20 هزار تماس با سامانه 3113 برقرار می شود و خدمات مشاوره مربوط به کرونا در استان و یا حتی خارج از استان ارائه می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان هم گفت :رویکرد برنامه سازی در صدا و سیمای مرکز اصفهان در این شرایط آموزش، اطلاع رسانی و تولید برنامه ها با محوریت تفریح و سرگرمی است و سعی شده است تا ضمن ایجاد حساسیت از رعب و وحشت در جامعه جلوگیری شود.

نمایندگان استان هم با ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در استان برای پیشگیری و مقابله با کرونا نظرات و پیشنهادات خود را درباره پیشگیری و مقابله بهتر به استاندار ارائه و از مردم خواستند که برای  شکست کرونا کمال همکاری را با مسولان داشته باشند و ضمن رعایت بهداشت، از خانه خارج نشوند.


جدیدترین ها