جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

برنامه های سومین روز جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوان - نمایش محتوای مجازی

 

 

تولیدات و آثار

برنامه های سومین روز جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوان

برنامه های سومین روز جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوان


سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

برنامه های سومین روز جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره ، علاقه مندان می‌توانند امروز فیلم‌های «پیله و پروانه»، «گل مهربونی»، «خداحافظ سینما» و «پرنده کوچک خوشبختی» از طریق پلتفرم فیلیمو تماشا کنند.

همچنین فیلمی برای نمایش در بخش «کرونا روایت و وب سری» در نظر گرفته شده و فیلم «شماره۲۹» ویژه ناشنوایان نمایش داده می‌شود.
در این نماوا پلتفرم فیلم‌های «بازیگوش‌ها»، «هدیه» و «سلیم» نمایش داده می‌شود.

برای بسته فیلم کوتاه نیز ۶ فیلم «آنتی ویروس»، «جبران می‌کنم»، «دو دل»، «رنگین کمان»، «شوفر» و «شهر عسل» و برای بسته پویانمایی ۹ فیم «اتاق ۲۱»، «اشک باران»، «بعله!»، «پژواک»، «چهره»، «خورشید آسمان خورشید کاشی»، «زونامی»، «صدای من صدای او» و «من ایرانی‌ام» به مدت ۶۲ دقیقه در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند دو فیلم خارجی «شاهین‌ها»، «پرنسس امی» «مهر مادری» را از طریق پلتفرم نماوا تماشا کنند.
در سومین روز جشنواره و در پلتفرم تیوا فیلم‌های «به یادم باش» «حکم مادری» و «شماره ۲۹» بارگذاری می‌شوند.

همچنین برای بسته فیلم کوتاه داستانی فیلم‌های «از خودگذشته»، «امروز هم نه»، «آب سرد»، «سیاهی»، «قرنطینه»، «کامیون»، «گاومیش» و «مات» و برای بسته پویانمایی ۹ فیلم «زاک و زیک»، «قدم یازدهم»، «قطار قشنگ من»، «کاش»، «گرگ‌ومیش»، «گل چراغ»، «لذت پرواز»، «ناجی» و «ناهار در چمنزار» در نظر گرفته شده است.
فیلم خارجی «بیله» به مدت ۱۰۴ دقیقه و «فیتیله و ماه پیشونی» به مدت ۱۲۰ دقیقه دیگر فیلم‌هایی هستند که برای نمایش در تیوا در نظر گرفته شده‌اند.

همچنین امروز کارگاه «جایگاه تجربه در روایت فیلم‌های انیمیشن» در بخش بین‌الملل از ساعت ۱۱ تا ۱۳ و کارگاه «چهره‌نگاری شخصی و خانوادگی» در بخش ملی از ساعت ۱۳ تا ۱۵ برگزار می‌شوند که این دو کارگاه از طریق تلویزیون تعاملی تیوا نیز پخش خواهد شد.
پنل تولید مشترک با ارمنستان به صورت لایو در ساعت ۱۷، پخش کنسرت آنلاین موسیقی نواحی و شب زاون، از ساعت ۲۳ تا ۲۴ از برنامه‌های جنبی روز سوم جشنواره است.

سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تا ۲ آبان به شیوه مجازی و به دبیری «علیرضا تابش» ادامه دارد.
آدرس کوتاه :