سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۱۱ تیر ۱۴۰۱

برنامه زنده یک شهر ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان از اول ماه رمضان ویژه برنامه یک شهر ضیافت را تهیه و پخش می کند

برنامه زنده یک شهر ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان


تهیه و تولید ویژه برنامه یک شهر ضیافت به صورت زنده در شبکه اصفهان

شبکه اصفهان از اول ماه رمضان ویژه برنامه یک شهر ضیافت را تهیه و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ویژه برنامه یک شهر ضیافت به صورت زنده با همکاری دستگاههای مختلف شامل : دادگستری کل استان ، دادستانی ، اداره کل زندان ها و با همکاری عموم مردم نوع دوست اصفهان به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و کمک به خانواده زندانیان نیازمند می پردازد.
در این برنامه بخش هایی از جمله مستند خانواده زندانیان جرائم غیر عمد نیازمند ، هشدار پلیس و جرائم جدید اینترنتی ، حضور پر رنگ و پرثمر خیرین و خیره های استان و معرفی خیریه ها و کمک های مالی برای آزادسازی زندانیان تهیه و پخش می شود.
ارتباط مردم با این برنامه از طریق تلفن ، سامانه پیامکی ،  سامانه USSD(پرداخت آنلاین)و سایت برنامه انجام می گیرد و در برنامه امسال حضور هنرمندان تاتر و سینما و بحث کارشناسی تحقیقی و نیز حضور چهره های شاخص و محبوب کشوری به تنوع برنامه کمک خواهند کرد.
برنامه یک شهر ضیافت به تعداد 30 قسمت و هر قسمت به مدت 100 دقیقه به تهیه کنندگی سید فرهاد عریضی ، کارگردان هنری رضا صالحی ، کارگردان تلویزیونی پیمان نوروزی و حسینعلی رحیمی ، نویسنده محمدباقر انصاری و اجرای مجریان اصفهان در سیمای مرکز اصفهان به صورت زنده تولید و در ایام ماه رمضان ، ساعتی قبل از افطار از شبکه اصفهان پخش می شود.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام یه تصادف غیر عمد حدود سه سال پیش در شهرستان... مرتضی ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۳:۳۲

مرتضی
باسلام یه تصادف غیر عمد حدود سه سال پیش در شهرستان مبارکه اتفاق افتاد که در شب میلاد اماحسن ورثه مرحوم حاج باقر اکبری کوشکچه از حق خود که دیه به مبلغ حدود ۱۸۰میلیون تومان بود گذشتند برنامه شما دراین امر تاثیر گذاربود لذا درصورت امکان جزئیات این امر خیر را دربرنامه مطرح نمایید۰۹۱۳۳۰۹۳۰۷۷مرتضی محمدی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۳:۳۲