جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

برنامه رادیویی مجله هوای زندگی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

هوای زندگی را در رادیو اصفهان تجربه کنید

برنامه رادیویی مجله هوای زندگی


به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با ساختار ترکیبی نمایشی و بخش هایی همچون ورزش در خانواده ، طعم ایرانی ، گردشگری و سالمندان در خانواده ، مخاطبان را با موضوعات مرتبط با خانواده بهتر و بیشتر آشنا می کند. همچنین این برنامه علاوه بر اینکه با مخاطبان از طریق تلفن و پیام کوتاه در ارتباط است ، از طریق نمایش نیز به انتقال پیام های مثبت و سازنده می پردازد. مجله هوای زندگی به تهیه کنندگی محسن راستاد ، نویسندگی هاجر اعظمی و اجرای فرزانه نوید نیا به مدت 45 دقیقه تولید و پنجشنبه ها ساعت 11:15 دقیقه پخش می شود.  

هوای زندگی را در رادیو اصفهان تجربه کنید

برنامه رادیویی مجله هوای زندگی

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با ساختار ترکیبی نمایشی و بخش هایی همچون ورزش در خانواده ، طعم ایرانی ، گردشگری و سالمندان در خانواده ، مخاطبان را با موضوعات مرتبط با خانواده بهتر و بیشتر آشنا می کند.
همچنین این برنامه علاوه بر اینکه با مخاطبان از طریق تلفن و پیام کوتاه در ارتباط است ، از طریق نمایش نیز به انتقال پیام های مثبت و سازنده می پردازد.
مجله هوای زندگی به تهیه کنندگی محسن راستاد ، نویسندگی هاجر اعظمی و اجرای فرزانه نوید نیا به مدت 45 دقیقه تولید و پنجشنبه ها ساعت 11:15 دقیقه پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.