سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۴ مرداد ۱۴۰۰

بازگشایی هتل‌های استان اصفهان - نمایش محتوای مجازی

 

 

تولیدات و آثار

بازگشایی هتل‌های استان اصفهان

بازگشایی هتل‌های استان اصفهان


هتل‌های استان اصفهان با نصف ظرفیت بازگشایی شدند و فعالیت در سال جدید را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما،مرکز اصفهان؛ معاون گردشگری و سرمایه‌ گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: فعالیت هتل‌ های استان با نصف ظرفیت و رعایت دستورهای بهداشتی و فاصله ‌گذاری اجتماعی برای پیشگیری از بیماری کرونا آغاز شده است.
سید علی صالح درخشان افزود: با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا ،همه هتل ها موظف به رعایت دقیق و کامل همه دستورهای بهداشت اعم از ضدعفونی کردن و پذیرش مسافران تا سقف تعیین شده هستند و کارشناسان این اداره کل نظارت های دوره ای و دقیقی بر عملکرد واحدهای اقامتی خواهد داشت.
وی گفت: از بیستم اسفند پارسال بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا و در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، پذیرش، رزرو و اقامت در همه واحدهای اقامتی اصفهان شامل: هتل‌ها، اقامتگاه‌های سنتی، میهمانپذیرها ‌و اقامتگاه ‌های بومگردی ممنوع شد.
استان اصفهان با هزاران جاذبه طبیعی و بیش از 22 هزار بنا و اثر تاریخی دارای ثبت ملی و جهانی یکی از قطب های گردشگری داخلی و خارجی دارای 150 هتل، 444 اقامتگاه بومگردی، 70 هتل سنتی، 150 خانه مسافر و 230 مهمانپذیر با حدود 35 هزار تخت است.

آدرس کوتاه :