حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۷

بازدید مدیر کل و شورای معاونین صدا و سیمای اصفهان از فولاد مبارکه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

مدیرکل و جمعی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکزاصفهان از خطوط تولید مجتمع فولاد مبارکه اصفهان بازدید کردند


بازدید مدیرکل و جمعی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکزاصفهان از خطوط تولید مجتمع فولاد مبارکه اصفهان

مدیرکل و جمعی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکزاصفهان از خطوط تولید مجتمع فولاد مبارکه اصفهان بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در این بازدید آقای دکتر احمدی افزادی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با اشاره به اینکه رسانه ها باید بیشتر به شهر صنعتی فرهنگی فولادمبارکه توجه نمایند گفت : بسترهای جدیدی در برنامه سازی های صداوسیما برای هرچه بهتر معرفی کردن فعالیت ها و محصولات فولادی استان فراهم می باشد.
دکتر احمدی افزادی شرکت فولادمبارکه را یک بنگاه اقتصادی ویژه دانست و افزود: کارآفرینی مستقیم و غیرمستقیم این بنگاه اقتصادی در سطح کشور مشخص و معین است و نقش آن در زندگی و جامعه امروزی بسیار مهم است و در این بین رسانه هم الزام دارد که در حرکت فرهنگ سازی نقش صنعت در زندگی روزانه شهروندان سهیم باشد و این شهر مدرن را که ریشه در سنت ها دارد به خوبی معرفی نماید چرا که ما بر این باور هستیم که شرکت فولاد مبارکه اصفهان افتخار ایران است.
آقای دکتر بهرام سبحانی مدیر عامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به ثبت رکورد جدید فولاد مبارکه اصفهان در تولید فولاد و کسب سهم بالایی از تولید فولاد کشور گفت: کارکنان پرتوان و خستگی ناپذیر گروه فولاد مبارکه (شرکت فولاد مبارکه، مجتمع فولاد سبا و شرکت فــولاد هرمزگان)که بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی ایران و مولود انقلاب است، طی ۱۰ ماه سال ۱۳۹۶ موفــق شدند با تولید ۷میلیون و ۲۱۳هزار تن فولاد خام درمجموع بـــه رشد ۱۶درصدی نســـبت به مـدت مشــابه ســال قبل (۶میلیون و ۱۹۳هزار تن) دست یابند.
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه ادامه داد کارکنان این شرکت در ۱۰ماهۀ سال ۱۳۹۶ توانستند با تولید یک میلیون و ۱۶۳هزار تن تختال و ۲۷درصد رشد تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل (۹۱۲هزار تن) خوش درخشیدند.
وی تصریح کرد: هدف گروه فولاد مبارکه در سال ۱۳۹۶ تولید ۸میلیون و ۶۳۰هزار تن فولاد خام است که امیدواریم با توکل بر خدا و با همت بلند همۀ مدیران و کارکنان شرکتهای زیرمجموعه، این امر محقق شود.
همچنین وی از حمایت و همکاری صداوسیمای مرکز اصفهان در جهت ارتقاء فعالیت های فرهنگی در بخش صنعت قدردانی و خاستار افزایش بیش از پیش این تعامل ها شد.
در ادامه این بازدید مهندس سبحانی در خصوص قسمت های مختلف این کارخانه و عملکرد بخش های مختلف توضیحاتی ارائه داد و بازدید کنندگان از نزدیک با مراحل تولید ورق گالوانیزه و فرآیند تولید محصولات فولادی آشنا شدند.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.