رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

بازدید مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان از استودیو صدای شهر اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

آقای عبدالحسینی از استودیو صدای شهر و مرکز کنترل ترافیک اصفهان بازدید کرد

بازدید مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان از استودیو صدای شهر اصفهان


بازدید از استودیو صدای شهر و مرکز کنترل ترافیک اصفهان

آقای عبدالحسینی از استودیو صدای شهر و مرکز کنترل ترافیک اصفهان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در این بازدید که با حضور شهردار و جمعی از مدیران مجموعه رسانه و شهرداری صورت گرفت ، آقای عبدالحسینی مدیرکل مرکز اصفهان با اشاره به اینکه سیاست کلی و کلان همه بخش‌های صدا و سیما حرکت در راستای توسعه استان و شهر اصفهان است به بیان توانمندی‌ها و تولیدات فاخر صدا و سیما پرداخت و بر ایجاد پیوست فرهنگی تاکید کرد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با بیان اینکه استوديو صداي شهر به عنوان يك رسانه فراگير با رويكرد ايجاد يك رسانه دو سويه از اهمیت زیادی برخوردار است گفت: مرکز اصفهان آمادگی لازم را جهت تعامل بیشتر و انعکاس فعالیت های شهرداری اصفهان دارد و این امر به گسترش بسترها و زیرساخت ها نیاز را دارد.
صدای شهر به صورت مشارکتی بین شهرداری و صدا و سیمای مرکز اصفهان پخش می شود که به مسایل و عملکرد شهرداری و گاهی به مشکلات شهری اصفهان می پردازد این برنامه روزانه تهیه و پخش می گردد و از قسمتهای مختلفی مانند پیام ،گزارش و... تشکیل شده است
بيان مشكلات و نقطه نظرات شهروندان از طریق سامانه پیام کوتاه  و شماره ارتباط مردمی  با پاسخگوئی روزانه توسط مدیران ارشد شهرداری از دیگر رویکردهای استودیو صدای شهر می باشد.
موضوعاتي از قبيل مديريت نوين شهري و آينده نگري در مديريت شهر ، فرهنگ سازي در خصوص مولفه های شهری ، آموزش حقوق و فرهنگ شهروندي و اطلاع رساني در اين زمينه ، افزايش مشاركت شهروندان در سايه كسب آگاهي هاي لازم ، انعكاس مناسب نظرات ، نقدها ، پيشنهادات و ايده هاي نو جهت انتقال به مسئولین برای رفع مشکلات و بهبود امور شهری ، از اولويت ها و رسالت توليد ، تامين و پخش برنامه هاي راديويي صداي شهر قراردارد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.