حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

بازدید مدیرکل صداوسیمای اصفهان ازپشت صحنه های سریال ستاره های عاشقی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

اولویت برنامه های شبکه استانی اصفهان درنوروز97 برنامه های شاد ، مفرح و تاثیرگذاراست


‌براي نوروز 97 و روزهاي تعطيل برنامه هاي متنوع و ويژه اي را در نظر گرفته ايم

اولویت برنامه های شبکه استانی اصفهان درنوروز97 برنامه های شاد ، مفرح و تاثیرگذاراست

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان دکتر احمدی افزادی مدیرکل این مرکز در بازديد از صحنه سريال ستاره های عاشقی در کاشان گفت: ‌براي نوروز 97 و روزهاي تعطيل برنامه هاي متنوع و ويژه اي را در نظر گرفته ايم.
دکتر احمدی افزادی ارتباط مردم با رسانه ملي را در روزهاي نوروز بيش از هر زمان ديگر دانست وافزود:با طراوت بودن و شادي در بيشتربرنامه ها  حاكميت دارد و تولیدات استانی به لحاظ آشنايي مردم با فرهنگ قوميت هاي مختلف در اولویت قرار دارند.
مدیرکل مرکز اصفهان سريال ستاره های عاشقی را برنامه خوب و خانوادگي دانست و گفت: كارگردان و نويسنده با هنرمندي خاص ، سريالي با كيفيت  براي پخش از رسانه ملی آماده كرده اند.
 وی با اشاره به ظرفيت خوب توليدات در اصفهان افزود: در اين مراكز با اعتبارات كم، آثار ارزشمندي ساخته مي شود كه   قابليت هاي خوبي براي پخش از شبكه هاي تخصصي و سراسري دارند
سریال ستاره های عاشقی به سفارش شبكه اصفهان در١٣قسمت و هر قسمت به مدت 40 دقیقه به نویسندگی و کارگردانی سید میلاد بنی طباء و تهيه كنندگي سيد عليرضا راستي در قالب طنز اجتماعي به مشكلات و معضلات روزمرگي و شغلي جوانان می پردازد و قرار است در ايام نوروز از شبکه اصفهان پخش شود.
داستان این سریال روایت زندگی شخصی به نام پرویز است که مدتی است زندگیش دچار بحران شده است و یک ماه فرصت دارد تا پول تهیه کند ، از این رو به همراه دوستش شهاب به سراغ کارهای مختلفی رفته و در هر کار شکست می خورند و درد سری جدید برایشان رخ می دهد تا اینکه با پیرمردی آشنا می شوند و خط زندگیشان تغییر می کند ، با توصیه وی ایشان بسیاری از شغل های کاذب را تجربه کرده و در فضایی طنز با مشکلات جدید مواجه می شوند.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.