جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

بازتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بازتاب

Loading the player...

تهیه کننده و مجری:  کامیار نیستانی
دستیار تهیه و مدیر تولید: مهدی توکلی
کارگردان تلویزیونی: غلامرضا نریمانی
تدوین: فهیمه ناظم
تصویربرداران پرتابل : مهدی ابراهیمی، غلامرضا عمرانی، حفیظ اله قاسمی، دانش تاجمیر ریاحی
هماهنگی و ارتباطات: محسن بابایی
نورپرداز استودیو : مهدی جمال زاده، علی نصر
تصویربرداران استودیو: مهدی جمال زاده، علی نصر، علیرضا ایمانی پور، دانش تاجمیر ریاحی، علی حاج ابوطالبی
صدابردار: اعظم باستانی
دستیاران صدا و تصویر: محسن اعرفی، امیر فضل الهی، حسن معتمدی
منشی صحنه: مولود حسینی، فاطمه شمس
مدیر صحنه: هدایت رضایی
مسئول فنی: بهنام آقاجانی
تنظیم تصویر: مسعود محمدی
رایانه استودیو : مهدی فلفلیان
ضبط و پخش تصویر: مهدی صراف
دستیارفنی: حمید ویلانی
خدمات: محمد عباسی
و بسیاری دیگر از همکاران یاری دهنده صدا و سیمای مرکز اصفهان.

بازتابی شفاف و متفاوت از آنچه شما می خواهید...
با تکیه بر این هدف، یعنی انعکاس مسائل و دغدغه های روز جامعه و مردم در رسانه، برنامه تلویزیونی بازتاب، چهارشنبه ها ساعت۲۲:۱۵ به صورت زنده و بازپخش آن یکشنبه ها ساعت ۱۵:۴۵ از طریق شبکه تلوزیونی اصفهان پخش می شود.

این برنامه با بهره از گروهی توانمند در تولید و همکاری تمامی واحدهای پشتیبان در نظر داشته تا برخی ابعاد وموضوعات شهری و اجتماعی را بررسی و نقدی منصفانه همراه با گره گشایی هایی موثر مطرح نماید.
انعکاس گسترده نظرات مردم و کارشناسان نسبت به مسائل ومشکلات شهر و استان اصفهان، همراه با پیگیری شفاف این مطالبات مردمی از اهداف اصلی برنامه می باشد.
در این راستا به لطف و برکت الهی، درایت مدیران شبکه تلویزیونی اصفهان و تلاش گروه سازنده بسیاری از مشکلات و انتظارات مردمی مطرح و برخی نقایص نیز به واسطه پیگیری های رسانه ای برطرف گردید.

تاکنون در 70 قسمت از برنامه بازتاب موضوعاتی همچون آلودگی هوای شهر اصفهان ، وضعیت میراث فرهنگی وتوسعه گردشگری در اصفهان، شهر خلاق و زیر ساخت لازم برای توسعه اصفهان، رونق اقتصادی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، پیگیری وضعیت متروی اصفهان، بررسی موانع تولید و مشکلات صنایع استان، نظارت بر کیفیت و سلامت مواد غذایی، ضرورت احیای بافت فرسوده و تاریخی شهر اصفهان، آبیاری محصولات کشاورزی با پساب در اصفهان، آسیب های فضای مجازی، حاشیه نشینی شهر اصفهان، زمین خواری های حاشیه زاینده رود، وضعیت توسعه فرودگاه اصفهان، آسیب های اجتماعی ناشی از گسست های عاطفی و پیگیری مطالبات مردم از نماینده های استان، از جمله محورهای مطرح شده در این برنامه بوده است.

امید است بازتاب بتواند به واسطه همراهی مخاطبان و گسترش فرهنگ نقد ونقد پذیری، در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر که بازتابی شفاف از مسایل روز جامعه، نقد آن و ارائه راهکارهای اثر بخش در رسیدن به فردایی روشنتر می باشد، قدمی موثر تر از قبل بردارد.

 

سال تولید: 1396