جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

آیین یادبود درگذشت جانبازعلی اکبر خدامی از همرزمان سرداران شهید دوران دفاع در اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

آیین یادبود درگذشت جانباز سرافزار علی اکبر خدامی از همرزمان سرداران شهید دوران دفاع مقدس امروز در مسجد سید اصفهان برگزار شد.

آیین یادبود درگذشت جانبازعلی اکبر خدامی از همرزمان سرداران شهید دوران دفاع در اصفهان


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جانباز علی اکبر خدامی از همرزمان حاج احمد کاظمی، حاج اکبر آقا بابایی، ابراهیم همت، مصطفی چمران و علی صیاد شیرازی بود و پس از تحمل 25 سال رنج و سختی براثر عوارض آلودگی با مواد شیمیایی رژیم بعث در جبه های دفاع مقدس، عروجی شهادت گونه داشت.

آیین یادبود درگذشت جانباز سرافزار علی اکبر خدامی از همرزمان سرداران شهید دوران دفاع مقدس امروز در مسجد سید اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جانباز علی اکبر خدامی از همرزمان حاج احمد کاظمی، حاج اکبر آقا بابایی، ابراهیم همت، مصطفی چمران و علی صیاد شیرازی بود و پس از تحمل 25 سال رنج و سختی براثر عوارض آلودگی با مواد شیمیایی رژیم بعث در جبه های دفاع مقدس، عروجی شهادت گونه داشت. این رزمنده دلیر اسلام پس از جنگ در بازدید از منطقه سلمانیه بر اثر انفجار مین دچار موج گرفتکی و قطع یک پا شد و سه روز پیش در آسایشگاه جانبازان شهرستان نجف آباد به همرزمان شهیدش پیوست. این یادبود امروز با حضور پرشور مردم، مسوولان استانی، کشوری و لشگری در مسجد سید اصفهان برگزار شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.