حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

آیین بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

امروز چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دانشگاه‌های بزرگ و مهم کشور است.


امروز چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دانشگاه‌های بزرگ و مهم کشور است.

امروز چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دانشگاه‌های بزرگ و مهم کشور است.

آیین بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ رییس دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه آیین بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان و نیز بهره‌برداری از چندین طرح مهم دانشگاهی، رویدادهای مهم این مراسم است گفت: در چهاردهه گذشته بیش از 50 هزار دانش آموخته ممتاز در مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه تربیت شده اند.
سید محمود مدرس هاشمی با اشاره به اینکه هم‌اینک این دانشگاه از حدود 500عضو هیئت‌علمی برجسته کشور در سه حوزه فنی و مهندسی، علوم پایه و کشاورزی و منابع طبیعی بهره‌مند‌است، افزود: نزدیک به 11 هزار دانشجو در مقاطع سه‌گانه در 14دانشکده و هشت پژوهشکده این دانشگاه، در حال تحصیل آموزش‌های آکادمیک و انجام پژوهش‌های کاربردی هستند.
وی پیشگیری و حل معضلات پیش روی حلقه ارتباطی صنعت و دانشگاه را دیگر دستاوردهای ارزشمند و بی‌بدیل دانشگاه صنعتی اصفهان در چهار دهه گذشته دانست و گفت: این دانشگاه با برخورداری از رشته‌های فنی مهندسی در کنار علوم پایه ریاضی، فیزیک و شیمی، چالش‌های فراوانی را از پیش روی صنعت کشور برداشته که حداقل دستاوردهای آن، کمک به اقتصاد کشور، کارآفرینی و ایجاد اشتغال بوده است.
در این آیین از برگزیدگان و دانش آموختگان بنام این واحد دانشگاهی  همچنین کارکنان و مدیران کارآمد قدردانی می شود.
آیین بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه کشور و منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری عصر امروز سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه در تالار شیخ بهایی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.
دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دو دانشگاه بزرگ دولتی استان اصفهان و با دو هزار و 300هکتار مساحت، بزرگ‌ترین دانشگاه کشور از لحاظ وسعت است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.