جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

ایجاد لحظات شاد و خاطره انگیز برای مخاطبان با حضور هنرمندان و بازیگران مطرح کشور در شبکه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


ایجاد لحظات شاد و خاطره انگیز برای مخاطبان با حضور هنرمندان و بازیگران مطرح کشور در شبکه اصفهان


جنگ تلویزیونی زنده رود با ساختار ترکیبی و موضوعات اجتماعی و اقتصادی با هدف آگاهی بخشی، آموزشی و سرگرمی – تفریحی تولید و جمعه ها و اعیاد مذهبی تعطیل از شبکه اصفهان پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان، برنامه زنده رود 20 فروردین سال 1384 از شبکه اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود و در سه ماهه ی اولِ شروع به کار خود ، توانست 27 درصد از مخاطبان استانی را به خود جذب نماید و این روند همچنان سیر صعودی داشته است، به شکلی که آخرین نظر سنجی رسمی سازمان صدا و سیما ، وجود 79 درصد مخاطب و 89 درصد رضایتمندی مخاطبان از این برنامه راحکایت می کند.
برنامه زنده رود یک برنامه ترکیبی با مخاطب عام می باشد که با حضور میهمانانی همچون بازیگران سینما و تلویزیون ، دوبلورها ، چهره های فرهیخته ، کارآفرینان و فعالان عرصه اقتصادی تهیه و پخش می شود و در بین مخاطبان استانی و حتی بینندگان استانهای دیگر توانسته است جایگاه ویژه پر بیننده را کسب نماید.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علی طالقانی و کارگردانی مولود محمدی صبح روزهای جمعه و اعیاد مذهبی به صورت زنده به مدت 180 دقیقه  بر روی آنتن شبکه اصفهان میرود و شامل بخشهایی چون: حضور مهمانان مختلفی در رشته های مختلف بازیگری ، موسیقی ، ورزشی، علمی و ... ، رادیو زنده رود ( شامل اجرای شعر و آوازهای طنز با رویکرد مسائل اجتماعی و ... )، بخش های تولیدی مانند قاب اطلسی ( معرفی چهره های هنری و فرهیخته استان ) ، معرفی صنایع دستی استان – محله ها و وشهرهای استان و آداب و رسوم و خرده فرهنگها و ... می باشد.
مسابقه استعداد یابی در زمینه خوانندگی هم یکی دیگر از بخشهای مورد توجه مخاطبان برنامه است که هر هفته دو نفر از متقاضیانی که در آزمونهای اولیه موفق به شرکت در مرحله اصلی مسابقه شده اند به شکل زنده هنر خود را درزمینه خوانندگی در معرض قضاوت داوران و مخاطبان برنامه میگذارند و پس از کسب بیشترین امتیاز به مرحله بعدی راه می یابند.
تهیه کننده محمدعلی طالقانی، کارگردان هنری مولود محمدی، کارگردان تلویزیونی رضا صفائیان پور و علیرضا امین منش، تصویربردار پرتابل سیدوحید نریمانی، کارشناس موسیقی فرناد شاهزیدی، تدوینگر جواد مظاهری، دستیار محسن بابایی، نویسنده محمدباقر انصاری و الهام عدالت جو.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.