جهش تولید | شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

انیمیشن «هزار و یک داستان» به شصتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان زلین در کشور چک راه یافت. - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


انیمیشن «هزار و یک داستان» به شصتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان زلین در کشور چک راه یافت.


انیمیشن هزار و یک داستان تولیدی صداوسیمای مرکزاصفهان به تهیه کنندگی آقای علی رئیس و کارگردانی خانم ریحانه کاوش در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان زلین یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌ها در جهان، به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان «هزار و یک داستان» مجموعه انیمیشنی است که تولید آن از سال 1388 آغاز شده و همچنان ادامه دارد. این مجموعه با هدف ترویج کتابخوانی و آشنایی با کتاب برای کودکان به سفارش سیمای استانها در مرکزاصفهان تولید میشود.
این مجموعه تا کنون افتخاراتی چون پروانه زرین بهترین تهیه کنندگی ازبیست و پنجمین  جشنواره بین المللی کودک و نوجوان ، جایزه بهترین تهیه کنندگی از جشنواره کتاب و رسانه ملی و معرفی در کاتالوگ" کیفیت در برنامه های تلویزیونی کودکان در سطح بین الملل" جشنواره Prix  Juenesse  آلمان در سالهای 2016 و 2018 را به همراه داشته است.
شصتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان زلین از ۱۴ تا ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۴ تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ در شهرهای پراگ و زلین کشور جمهوری چک برگزار خواهد شد.
جشنواره زلین که عضو فعال انجمن فیلم کودکان اروپا محسوب می‌شود، یک رویداد بین‌المللی قابل‌ توجه است که سینماگران حوزه کودک و نوجوان را هر ساله از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند.
این جشنواره از سال ۱۹۶۱ آغاز به‌کار کردو رشد زیادی در سال‌های اخیر داشته‌است.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.