سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۱۱ تیر ۱۴۰۱

امضای تفاهم نامه همکاری شرکت آب و فاضلاب اصفهان و صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


امضای تفاهم نامه همکاری شرکت آب و فاضلاب اصفهان و صداوسیمای مرکز اصفهان


صداوسیما با تعامل و همکاری آبفا استان اصفهان برای مسائل مردم در حوزه آب راهکار مناسب ارائه میدهد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان به منظور اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در حوزه مصرف بهینه و درست آب در جامعه تفاهم نامه همکاری مشترک شرکت آب و فاضلاب استان و صداوسیمای مرکز اصفهان امضا شد.
در این نشست که به میزبانی شرکت آب و فاضلاب اصفهان با حضور مدیران ارشد آبفا و صداوسیمای مرکزاصفهان برگزار شد آقای عبدالحسینی مدیرکل مرکزاصفهان گفت: دعوت مردم برای مصرف درست انرژی مهم‌ترین مساله است.
 آقای عبدالحسینی افزود: شبکه استانی اصفهان در بخش‌های مختلف خبر، سیما و رادیو  در زمینه اطلاع رسانی مناسب و دعوت مردم برای مصزف درست آب، برنامه‌هایی را تولید و پخش می کنند تا اهمیت این موضوع برای مردم کاملا قابل لمس باشد.
 وی با بیان اینکه بی توجهی به کمبود منابع انرژی آثار جبران ناپذیر دارد گفت: از مدیران حوزه آب استان می خواهم در زمینه برنامه سازی بویژه در ساختار‌های نمایشی و پویا نمایی تلاش مضاعف داشته باشند.
 مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان ارتباط مستمر صداوسیمای استان با متولیان آب استان را ضروری دانست و افزود: از مدیران و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب در استان برای حضور در برنامه‌های تلویزیونی دعوت می کنیم تا در گزارش‌ها و برنامه‌های اجتماعی حضور پیدا کنند و علاوه بر ارائه گزارش های عملکردی ، شنونده نقدهای و نظرات مردم باشند تا مشکلات بهتردیده شوند و راهکاری برای آن پیدا شود.
آقای عبدالحسینی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری‌های بیشتر این مرکز با مدیران آبفا استان گفت: علاوه بر پخش و تولید برنامه‌های فرهنگی و اطلاع رسانی در خصوص ایجاد فرهنگ مصرف انرژی، این امکان را داریم تا در حوزه‌های نظرسنجی و افکار سنجی مردم واحد پژوهش و تحقیقات این مرکز به شما کمک کند.
✅ رسانه ملی در مصرف بهینه آب نقش اساسی دارد
آقای مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان هم در این نشست بر نقش اساسی رسانه ملی برای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و برق تاکید کرد و در خصوص وضعیت مصرف آب در اصفهان گفت: با فرهنگ سازی و مصرف بهینه در جامعه موفق شدیم سرانه مصرف آب در اصفهان را از 189 به 157 لیتر در شبانه روز کاهش دهیم اما با توجه به شرایط روز‌های اخیر، وضعیت کرونا و افزایش دمای هوا در اصفهان با افزایش مصرف آب مواجه هستیم که البته امیدوارم با همکاری و همراهی مردم و مصرف درست به جیزه بندی نرسیم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: برای اطلاع رسانی و دعوت مردم برای مصرف درست به کمک صداوسیما نیاز داریم تا از این بحران عبور کنیم.
 وی ضمن بیان ضرورت صرف جویی در مصرف آب باتوجه به هزینه بالای تولید و محدودیت منابع آن گفت : صرفه جویی در مصرف آب توسط مردم علاوه بر اینکه مصداق بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح الگوی مصرف می باشد ، دارای منافعی است که سایر آحاد جامعه از آن بهره مند خواهند شد و بودجه حاصله از این منافع در دیگر امورات زیر بنایی صنعت آب وبرق ، هزینه خواهد شد.
آقای مهندس امینی ضمن استقبال از این تفاهم نامه گفت: در این تفاهم نامه ابعاد پروژه ها و مسائل حوزه آب استان از طریق رسانه ملی مشخص می شود و این امر به مثبت بودن فضای حاکم بر جامعه کمک خواهد کرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.