سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

امضاء تفاهم نامه سه جانبه بین سازمانهای صداوسیما، برنامه و بودجه استان و صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


امضاء تفاهم نامه سه جانبه بین سازمانهای صداوسیما، برنامه و بودجه استان و صداوسیمای مرکز اصفهان


مبادله تفاهم نامه خرید واحد سیار ۹ دوربینه HD به مبلغ 26 میلیارد تومان با مشارکت 50 درصد سازمان مدیریت برنامه و بودجه اصفهان و همچنین تامین اعتبار 50 درصد معاونت توسعه و فناوری سازمان صداوسیما امروز با حضور مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه معاونت و فناوری و توسعه رسانه ملی، ریس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان و مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در نشست مشترکی که در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به این منظور برگزار شد، عبدالحسینی مدیرکل این مرکز گفت: برای رسیدن به زیرساخت ها و ظرفیت های لازم به کمک های تهران و استان نیاز داریم و با راه اندازی واحد سیار 9 دوربینهHDمجهز به تکنولوژی روز دنیا، دیگر برای پوشش برنامه هایی که استاندارد بین المللی را دارند، نیازی به آوردن واحدسیار HD از تهران نیست.
نعمت الله اکبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان نیز گفت: براساس این تفاهم نامه توافق شد بخشی از نیازهای اجتناب ناپذیر مرکزاصفهان به ویژه بودجه تجهیز واحد سیار این مرکز را تا پایان امسال تامین کنیم.
محمدباقر درویش امیری، مدیر کل برنامه ریزی  و نظارت معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی هم در این نشست گفت: تجهیز واحد سیار مرکز اصفهان جزو ملزومات اساسی و زیرساختهای صداوسیمای مرکز اصفهان است و در اولین فرصت، اعتبارات مورد نیاز تامین می شود و تا پایان سال، این واحد را در اختیار مرکز اصفهان قرار خواهیم داد.
وی در ادامه افزود: با توجه به شیوع کرونا و ضرورت توسعه شبکه های آموزش و سلامت، تقویت بنیه اعتبارات استان ها  برای پوشش شبکه های دیجیتال در دستور کار قرار  گرفته و گام های مناسبی هم در این  زمینه برداشته شده است.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.