جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

امام جمعه اصفهان؛ حضوری آگاهانه وظیفه ای سرنوشت ساز در انتخابات - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

امام جمعه اصفهان؛ حضوری آگاهانه وظیفه ای سرنوشت ساز در انتخابات

مردم باید در انتخابات آینده هوشیار و با بصیرت عمل کنند و به افرادی اصلح رای دهند .

امام جمعه اصفهان؛ حضوری آگاهانه وظیفه ای سرنوشت ساز در انتخابات

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد امروز در خطبه های نماز جمعه اصفهان  مشارکت در انتخابات را وظیفه و تکلیف شرعی و دینی دانست و گفت : نقش مردم در سرنوشت کشور تعیین کننده است و باید افرادی ولایت مدار و منطبق با اندیشه های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و مطابق با موازین قانون اساسی را انتخاب کنند.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با تاکید بر اینکه مردم اگر افراد لایق را انتخاب نکنند نباید به غیر از خودشان کسی را ملامت کنند افزود : حضور آگاهانه می تواند منجر به نجات کشور در شرایط حساس کنونی شود.

وی گفت: جای تعجب است افرادی که به قانون اساسی، خدا و قرآن قسم خورده‌اند در سخنرانی خود به موضوع انتخابات اشاره می‌کنند و می‌خندند. قانون اساسی می‌گوید تفسیر و نظارت بر قانون اساسی و انتخابات با شورای نگهبان است و متاسفاته با این صحبت‌ها برخی به خود ظلم می‌کنند.

امام جمعه اصفهان تاکید کرد: با این کارها حتی حامیان شما نیز به شما رای نمی‌دهند و گام دوم انقلاب به معنای درست شدن و گام صحیح برداشتن است، همه باید بدانیم که حضور در انتخابات واجب شرعی است و باید در این راه انتخاب اصلح انجام دهیم و افراد لایق را انتخاب کنیم.


جدیدترین ها