حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

آمادگی صداوسیما در انعکاس عزاداریهای مردم شهر و استان نصف جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

همزمان با برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در نقاط مختلف استان اصفهان ، صداوسیمای مرکز اصفهان ویژه برنامه هایی را در رادیو ، تلویزیون و خبر تولید و در گستره استانی و ملی پخش می کند


ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت ماه محرم

همزمان با برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در نقاط مختلف استان اصفهان ، صداوسیمای مرکز اصفهان ویژه برنامه هایی را در رادیو ، تلویزیون و خبر تولید و در گستره استانی و ملی پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان ، این مرکز در دهه اول محرم امسال علاوه بر پوشش عزاداری های مردم حسینی در همه شهرستانهای استان , تجمع های بزرگ و پرشکوه مردم و همچنین عزاداریهای تاسوعا و عاشورا در شهر اصفهان  و نقاط مختلف استان را به شکل  زنده از شبکه استانی  و شبکه های سراسری انعکاس می دهد.
بر این اساس معاونت سيماي مركزاصفهان با برنامه‌ريزي هاي دقيق و گسترده اي نسبت به سالهای گذشته ، حضور گسترده مردم عزادار مرکز استان و سایر شهرستانهای استان را انعکاس می دهد و با تامین، تولید و پخش برنامه های متناسب با این ماه رضایت مخاطبان استانی و غیر استانی را جلب می کند.
شبكه استاني اصفهان در اين ايام علاوه بر اختصاص برنامه هاي روتين خود به موضوع قیام خونین امام حسین(ع) و عزاداری ماه محرم ،  با تهیه و تولید ويژه برنامه های "قافله عشق" ، " اصفهان امروز" ، " حسینیه " ،  "شام غریبان" ، "مراسم شیرخوارگان" و همچنین پخش تصاویر شور حسینی مردم در تکایا و مجموعه های فرهنگی اصفهان با عناوین مجموعه فرهنگی انصارالحسین ،  مجموعه فرهنگی مسجد محمدیه ، مجموعه فرهنگی باران و پوشش اعزاداری هیئات سنتی و مراسم های شهرستان های استان مانند امام زاده محمدهلال ابن علی در آران و بیدگل و امام زاده ابراهیم ابن موسی کاظم دردولت آباد ، عزاداری حسینی مردم اصفهان را انعکاس می دهد.
تهیه و پخش برنامه تامینی سیراب از عتش ، ساخت کلیپ ویژه محرم ، ساخت انواع کلاکت نوحه خوانی ، وله های گرافیکی ویژه محرم و پوشش رسانه ای مراسم روزهای تاسوعا و عاشورا با حضور مردم شریف ، دیندار و عزادار اصفهان از شبکه استانی و شبکه های سراسری از دیگر اقدامات شبکه اصفهان می باشد.
معاونت صداي مركز اصفهان نيز علاوه بر برنامه های روتین خود که به موضوع محرم می پردازد  با تأمين ، توليد و پخش ویژه برنامه هایی از شبكه استاني راديو ، عشق و ارادت خالصانه مردم مومن و انقلابی اصفهان را منعکس می کند. این معاونت با تولید و پخش ویژه برنامه های خیمه ، یک دریا عطش و محله های عاشقی و پخش سخنرانی و برنامه های روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی فلسفه قیام عاشورا و نهضت حسینی را بازگو می کند.
معاونت خبر مرکز اصفهان نیز همگام با سایر واحد های تولیدی مرکز، با تولید و پخش گزارش های مختلف تلویزیونی و رادیویی از عزاداریهای مردم استان و تهيه و ارسال اخبار و گزارش هاي مختلف رادیویی و تلویزیونی به تهران ، فضای مجازی و سایت خبرگزاری به موضوع محرم می پردازد.
راه اندازی صفحه ویژه ماه محرم در سایت مرکز ، تامین ، تولید و انتشار محتوای مناسب ویژه محرم ، اطلاع رسانی برنامه های صداوسیما در کانال های سروش مرکز ، تعامل با مخاطبان و انتشار محتوای مخاطبان در کانال های سروش و انعکاس مراسم های اعزاداری استان نیز از جمله  اقدامات معاونت فضای مجازی مرکز اصفهان ویژه ماه محرم است.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.