رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

آمادگي صداوسیمای مرکز اصفهان براي ايجاد فضاي معنوي و پر نشاط در ماه مبارك رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

ویژه برنامه های ماه رمضان


شبکه اصفهان از اول ماه رمضان برنامه های “یک شهر ضیافت ویژه افطار" و"بهشت اجابت ویژه سحر" را تهیه و پخش می کند

ویژه برنامه های ماه رمضان

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ویژه برنامه "یک شهر ضیافت" به صورت زنده به تعداد 30 برنامه و هر برنامه به مدت 90 دقیقه با همکاری دستگاههای مختلف شامل : دادگستری کل استان ، دادستانی ، اداره کل زندان ها و با همکاری عموم مردم نوع دوست اصفهان به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و کمک به خانواده زندانیان نیازمند می پردازد و از شبکه اصفهان و شبکه شما روی آنتن می رود.
ویژه برنامه «بهشت اجابت»  در 30 برنامه و هر برنامه به مدت 75 دقیقه در هنگام سحر از مکان مجموعه فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان دومین قبرستان شیعیان جهان و سومین قبرستان مسلمین به پیرامون موضوعات سحرگاهی می پردازد.
برنامه جزء خوانی قرآن نیز به صورت زنده صبح ها از امام زاده هلال بن علی در شهرستان آران و بیدگل و بعد از ظهر ها از صحن امام زاده نرمی دولت آباد اصفهان از شبکه اصفهان پخش می شود.
برنامه پزشکی سیب نیز به شکل ویژه به تعداد 12 برنامه و هر برنامه به مدت 55 دقیقه به مسائل و مباحث روزه داران می پردازد.
پخش سخنرانی های مذهبی آیت الله مظاهری و آیت الله ناصری و آیت الله طباطبایی نژاد در طول روز و پوشش خبری و تصویری راهپیمایی روز قدس از دیگر برنامه های شبکه استانی اصفهان می باشد.
درحوزه صدا هم علاوه بر پخش ترتیل قرآن و سخنرانی های مذهبی مرتبط با ماه مبارک رمضان در دو نوبت صبح و عصر ، دو ویژه برنامه با عنوان های "در بارگاه ملکوت"هنگام صحر و "دعوت نامه" زمان افطار با بخش های متنوع  تهیه و پخش می شود.
پخش ادعیه ها همچون دعای افتتاح ، ابوحمزه ثمالی و اجرای مسابقه قرآنی از دیگر برنامه های صدای مرکز اصفهان در ماه مبارک رمضان می باشد.
همچنین تهیه و پخش خبر و گزارش در بخش های خبری رادیویی و تلویزیونی از محافل قرآنی ، معرفی خیرین و خیریه های استان ، گزارش از روزه اولی ها ، پوشش عزاداری های شب قدر ، اهداء خون و پوشش راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر از دیگر برنامه های صداوسیمای مرکز اصفهان در ماه مبارک رمضان می باشد که  با هدف ایجاد نشاط معنوی در جامعه روی آنتن می رود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.