حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال سرلوحه فعالیت های صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

معاون فضای مجازی ، مدیر اطلاعات و برنامه ریزی ، مدیرتولید سیما ، سرپرست معاونت خبر و مدیر اتاق خبر مرکز اصفهان معارفه شدند


معارفه معاون فضای مجازی ، مدیر اطلاعات و برنامه ریزی ، مدیرتولید سیما ، سرپرست معاونت خبر و مدیر اتاق خبر مرکز اصفهان

معاون فضای مجازی ، مدیر اطلاعات و برنامه ریزی ، مدیرتولید سیما ، سرپرست معاونت خبر و مدیر اتاق خبر مرکز اصفهان معارفه شدند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان دکتر احمدی افزادی مدیر کل این مرکز در جلسه شورای معاونان مرکز اصفهان ، با اشاره به اینکه ساختار سازمان به مرور و با توجه به تحولات رسانه ای درحال تغییر است گفت : آقای مهندس سید مجید زنجانی هم در عرصه معاونت فضای مجازی با ایده ها و خلاقیت های خود میتواند بسیار مثمر ثمر بوده و رسانه ملی را در بخش فضای مجازی فعال تر کند.
دکتر احمدی افزادی تصریح کرد: در حال حاضر قدرت جهانی مرتبط با فضای مجازی و اطلاعات بوده و سازمان صداوسیما احتیاج به یک تغییر اکوسیستمی و گرایش به سمت فضای مجازی در حوزه های مختلف تولیدی و خبری دارد و لازم است در این زمینه با کمک ظرفیتهای ملی و استانی و همچنین استفاده از نیروهای جوان و خلاق قدمهای بزرگی برداشته شود زیرا استان اصفهان در زمینه فضای مجازی ظرفیتهای بسیار بالا و بالقوه ای به ویژه در حوزه گردشگری دارد.
مدیرکل مرکز اصفهان گفت: در درون رسانه ملی با توجه به هجمه هایی که از سایر رسانه ها ، شبکه های مجازی و دشمنان نظام اسلامی وارد می شود باید همدلی و تعهد به اهداف سازمانی و تلاش بر ایجاد تقویت افزایی در رأس امور باشد.
وی همچنین در خصوص فعالیت های واحد اطلاعات و برنامه ریزی گفت: این واحد علاوه بر مشارکت در نظارت و ارزیابی محتوایی برنامه های رادیویی و تلویزیونی و توجه به ظرفیتهای موجود و توانمندیهای استانی ، طرح ریزی و هماهنگی های لازم را در جهت تهیه و تولید برنامه های بومی استانی انجام می دهد.
مدیرکل مرکز اصفهان در زمینه تولیدات شبکه اصفهان گفت: با توجه به دو عنصر مهم تجربه و نیروی جوان می توان به سمت چشم انداز رسانه حرکت کرد تا افقی روشن را در جهت ارتقاء کمی و کیفی تولیدات پیش رو داشته باشیم.
وی از تلاش و زحمات شبانه روزی همکاران تولید سیما قدردانی کرد و گفت :  روحیه تعاملی بین نیروها رمز موفقیت هر مجموعه است و عوامل برنامه ساز باید بیش از پیش در جهت ارتقای کیفیت محتوایی برنامه ها تلاش کنند.
دکتر احمدی افزادی به جایگاه و اهمیت اطلاع رسانی صحیح در جامعه نیز اشاره کرد و گفت: خبر حاوی بار مسئولیت و امانت سنگین یک جمع است و باید جامعه را به سمت ذهنی زیبا و امیدوار سوق دهد و جهت و جریان آن در رسانه ملی باید به نفع ذهنیت مثبت و زیبا در میان مردم حرکت کند تا شاهد مسئولیت پذیری مردم در قبال مسائل اطراف خود ، همدلی و مهربانی بیشتر و از بین رفتن خشونت کلامی و فیزیکی در جامعه باشیم.
مدیرکل مرکز اصفهان از زحمات آقایان مسعود فروغی و سید صالح پرورش در مدت تصدی مسئولیت معاونت خبر و مدیریت اتاق خبر تقدیر و تشکر کرد و گفت : خبر مرکز اصفهان همیشه جزء اخبار خوب و برجسته بوده و هست و بحث موضوع محوری و توجه به محتوا به عنوان کارهای خوبی بود که در خبر انجام شده و همکاران فعال ما در بخش خبری و مجموعه باشگاه خبرنگاران جوان به ویژه آقای ساغری مدیر اسبق باشگاه جوان بسیار متعهد و کارآمد به این امر پرداختند.
دکتر احمدی افزادی با بیان اینکه خبرگزاری این مرکز عملکرد خوبی را تا به حال داشته و از جمله آن می توان به کسب رتبه های نخست کشوری در اسفند ماه سال گذشته اشاره کرد افزود: اصفهان قطب صنعتی و گردشگری ایران است و اعتقاد ما این است که بخش خبری ما با این ظرفیت عظیم استانی باید همیشه با فاصله زیاد نسبت به مراکز دیگر در جایگاه نخست قرار گیرد.
دکتر احمدی افزادی از تجربیات همکاران خبر به عنوان سرمایه های سازمان یاد کرد و گفت: باید همه با همدلی و کمک به یکدیگر تلاش کنیم تا بتوانیم با هدایت خوب ، از تجربیات بیشترین بهره را ببریم.
مدیرکل مرکز اصفهان تاکید کرد وحدت ، دوری از تفرقه ، ولایتمداری و امانت داری محتوایی در برنامه سازی و خبر و همچنین حرکت در محورهای ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سازمان صداوسیما ، اولویت کاری مدیران در استان شهید پرور و ولایتمدار اصفهان می باشد.
در این جلسه دکتر احمدی افزادی حکم انتصاب آقایان مهندس سید مجید زنجانی در پست معاون فضای مجازی ، مهدی صالحی در پست مدیر برنامه ریزی ، رسول هنرمند در پست مدیر تولید سیما ، حمیدرضا بدیهی در پست سرپرست معاون خبر و احمدرضا ساغری در پست مدیر اتاق خبر مرکز اصفهان را قرائت و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.