جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

آقای عبدالحسینی دردیدار با همکاران واحد پشتیبانی و خدمات مرکز اصفهان به گفتگونشست - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

نشست صمیمی مدیرکل با همکاران خدمات و فضای سبز مرکزاصفهان

آقای عبدالحسینی دردیدار با همکاران واحد پشتیبانی و خدمات مرکز اصفهان به گفتگونشست


آقای عبدالحسینی مدیرکل مرکزاصفهان به همراه قائم مقام و مدیران در نشست صمیمی و صرف صبحانه کاری پایان سال 1397 در جمع همکاران خدمات و فضای سبز

نشست صمیمی مدیرکل با همکاران خدمات و فضای سبز مرکزاصفهان

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، آقای عبدالحسینی مدیرکل مرکزاصفهان به همراه قائم مقام و مدیران در نشست صمیمی و صرف صبحانه کاری پایان سال 1397 در جمع همکاران خدمات و فضای سبز ضمن تقدیر از تلاش و زحمات همکاران این مجموعه گفت : شما با تلاش و پشتکار خود در سرما و گرما با روحیه کار جهادی وظایف خود را به نحو مطلوبی انجام می دهید و این کار شما در سیره عملی بزرگان دین ما از جایگاه ویژه ای برخوردار است و شریف ترین کارها ، کاری است که انسان برای دیگری انجام دهد و انسانی کامل است که اهل کار ، عمل و کمک به دیگران باشد.
آقای عبدالحسینی شرافت کار در صداوسیما را به عنوان دانشگاه علم و فرهنگ عمومی بسیار بالا دانست و افزود : شما سرآغاز حلقه تولید و جزئی از فرایند پخش یک برنامه و یک شبکه هستید و همه ما برای یک هدف مقدس رسانه ای کار مکنیم و با صمیمیت و همکاری می توانیم از مشکلات پیش رو عبور کرده و موفق شویم.
وی در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی و تورم در جامعه افزود: اولویت اول ما معیشت و پرداخت به موقع حقوق و حق الزحمه همکاران غیر رسمی است و تلاش می کنیم در سال آینده بتوانیم وضعیت مالی بهتری را برای شما فراهم آوریم.
همچنین همکاران خدمات و فضای سبز مرکز  برخی از مشکلات و مسائل کاری خود را مطرح کردند و مدیرکل مرکز نیز در ادامه دستوراتی را صادر نمود.
در پایان این نشست هم به مناسبت روزدرختکاری نهال هایی به دست مدیرکل ، قائم مقام و معاون اداری مالی در فضای سبز مرکز کاشته شد.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.