جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

افزایش ظرفیت اشتغال در نصف جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان مستندی را با نام شهر آفتابی با رویکرد حمایت از تولیدات بومی و رشد امکانات تولید می کند

افزایش ظرفیت اشتغال در نصف جهان


تهیه و تولید مستند شهر آفتابی در شبکه اصفهان

شبکه اصفهان مستندی را با نام شهر آفتابی با رویکرد حمایت از تولیدات بومی و رشد امکانات تولید می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، این مستند گزارشی به منظور تعمیق و ترویج فرهنگ کار و تلاش ، وجدان کاری ، تشویق الگوهای شایسته برای انجام خدمت به مردم و تجلیل از اشخاص و موسس های تلاشگر در جهت افزایش اشتغال و فراهم سازی زمینه های حمایت از تولیدکنندگان داخلی تهیه و تولید می شود.
همچنین در این مستند علاوه بر معرفی کارآفرینان برتر به منظور ایجاد فضای رقابت در کسب و کار به گزارش عملکرد فعالیت های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی مناطق مختلف استان به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته پرداخته می شود.
در این مستند تلاش می شود با مشارکت دستگاه های اجرایی از جمله شهرداری ها ، شوراهای شهر ، کارگاه ها ، کارخانه ها  و تولیدکنندگان صنایع در جهت افزایش ظرفیت اشتغال مفید زمینه سازی شود.
این برنامه به تهیه کنندگی ، کارگردانی و نویسندگی علی رضایی  ، دستیار تهیه منوچهر رضایی ، تدوین محمد نریمانی . رویا مهدیخانی  ، مجری گزارشگر فاطمه موحد ، تصویربرداران امیر امان زاده ، جلال زارع ، دستیار تصویر محسن منتظری ،  صدابردار  ناصر رضایی و هماهنگی زهرا تقوی و اردشیر نقدی در 120 برنامه و هر برنامه به مدت 15 دقیقه تولید و روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 و روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 10:30 صبح باز پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.