جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

اعلام برنامه‌های روز نخست جشنواره - نمایش محتوای مجازی

 

 

تولیدات و آثار

اعلام برنامه‌های روز نخست جشنواره

اعلام برنامه‌های روز نخست جشنواره


سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

اعلام برنامه‌های روز نخست جشنواره
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره ، نمایش فیلم‌های منتخب در سه پلتفرم از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ برای علاقه‌مندان نمایش داده می‌شود.

همچنین در برنامه فیلمیو در روز نخست فیلم‌های ایرانی «بازیگوش‌ها»، «هدیه»، «سلیم»، و شش فیلم کوتاه «آنتی ویروس»، «جبران می‌کنم»، «دو دل»، «رنگین کمان»، «شوفر» و «شهر عسل» و ۹ فیلم پویانمایی «اتاق ۲۱»، «اشک باران»، «بعله!»، «پژواک»، «چهره»، «خورشید آسمان خورشید کاشی»، «زونامی»، «صدای من صدای او» و «من ایرانی‌ام» و دو فیلم خارجی «شاهین‌ها» و «پرنسس امی» و فیلم «مهر مادری» به نمایش در می‌آید.

همچنین در برنامه نماوا سه فیلم ایرانی، هشت فیلم کوتاه داستانی، ۹ بسته پویانمایی و دو فیلم خارجی به نمایش گذاشته می‌شود.
در پلتفرم تیوا نیز ۶ فیلم بارگذاری می‌شود که از این تعداد یک فیلم مختص به ناشنوایان است.
همچنین برنامه خانه جشنواره دو فیلم بلند سینمایی در سینما فرهنگ به نمایش در خواهد آمد و نشست پرسش و پاسخ هر فیلم، پس از پایان نمایش فیلم (ساعت ۱٨:۳۰ و ساعت ۲۱) با حضور تعداد محدودی از اهالی رسانه و عوامل فیلم با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی برگزار و به صورت زنده در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.


تلویزیون تعاملی تیوا پوشش زنده کلیه برنامه‌های جشنواره در «خانه جشنواره» را برعهده خواهد داشت.
همچنین برگزاری کارگاه‌های «معرفی و شناخت عناصر فیلمنامه در سینمای کودک» در بخش بین‌الملل از ساعت ۱۱ تا ۱۲ و «الگوی سفر قهرمان در سینمای کودک» در بخش ملی از ساعت ۱۳ تا ۱۴ از دیگر برنامه‌های نخستین روز جشنواره سی وسوم است.
سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از امروز تا ۲ آبان به دبیری «علیرضا تابش» برگزار خواهد شد.

آدرس کوتاه :