حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۷

اصفهان امروز با موضوع پیگیری مشکلات مردم تهیه و پخش می شود. - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

اصفهان امروز از شبکه اصفهان


به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه در سه باکس 5 دقیقه ای ، روزانه از طریق تهیه گزارش و انتخاب موضوعات اجتماعی روز استان و شهرستانهای اصفهان با حضورکارشناسان و مسئولان مربوط ، پاسخگوی سئولات مردم جهت رفع مشکلات آنها می باشد. همچنین این برنامه به گالری ها , نمایشگاهها , همایشها ، وقایع تاریخی و هر آنچه در استان اتفاق  می افتد می پردازد. برنامه اصفهان امروز به تهیه کنندگی و کارگردانی سعیدجلالی ، دستیار تهیه عبدالله صالحی و بهناز رفاییل زاده و مجری گزارشگر حسین ابراهیمی و شکوفه ابن علیان  به مدت 15 دقیقه تولید و در سه زمان 13:30 ، 17 و 20:15 دقیقه هر روز پخش می شود.

اصفهان امروز از شبکه اصفهان

اصفهان امروز با موضوع پیگیری مشکلات مردم تهیه و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه در سه باکس 5 دقیقه ای ، روزانه از طریق تهیه گزارش و انتخاب موضوعات اجتماعی روز استان و شهرستانهای اصفهان با حضورکارشناسان و مسئولان مربوط ، پاسخگوی سئولات مردم جهت رفع مشکلات آنها می باشد.

همچنین این برنامه به گالری ها , نمایشگاهها , همایشها ، وقایع تاریخی و هر آنچه در استان اتفاق

 می افتد می پردازد.

برنامه اصفهان امروز به تهیه کنندگی و کارگردانی سعیدجلالی ، دستیار تهیه عبدالله صالحی و بهناز رفاییل زاده و مجری گزارشگر حسین ابراهیمی و شکوفه ابن علیان  به مدت 15 دقیقه تولید و در سه زمان 13:30 ، 17 و 20:15 دقیقه هر روز پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و خسته نباشید.بنده طهماسبی هستم واز شهردار... میثم ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۳:۴۲

میثم
با سلام و خسته نباشید.بنده طهماسبی هستم واز شهردار محترم آقای جمالی نژاد خواهشمندم در صورت امکان نگاهی به خیابان بقیه الله در منطقه مرق اصفهان نزدیک به کوی راه حق داشته باشند زیرا در سمت راست این خیابان به فرموده دهیاری طرح هادی وجود ندارد ولی ساخت و ساز هایی همین چند سال اخیر شده و ما یک پلاک زمین در این سمت خیابان داریم که مجوز ساخت داده نمیشود.خواهشا با توجه به این ساخت و ساز ها لااقل طرح هادی تعلق بگیرد به صورت رسمی تا در حقه ما و قشر ضعیف دیگر که در این خیابان زمین دارد کم لطفی نشود.با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۳:۴۲