رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

اصفهانی ها همراه با سریال های خاطره انگیز شبکه پنج - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

سریالهای خاطره انگیز


 برنامه ای با نام سریال های خاطره انگیز با هدف آشنایی مخاطبان از روند ساخت سریال های قدیمی و عوامل شاخص آن در تامین برنامه سیمای مرکز اصفهان تهیه و پخش می شود به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با پخش سریال هایی قدیمی علاوه بر یاد آوری زحمات پیشکسوتان در امر سریال سازی ، حس نوستالژیک را در مخاطبان ایجاد می کند. پخش این برنامه از سال 89 شروع و تا کنون 700 قسمت از آن روی آنتن رفته است که در طی این مدت تحولات زیادی در حذف و اضافه بخش های این برنامه ایجاد شده است. ارائه نظرات و پیشنهادات مخاطبان ، مصاحبه با عوامل اصلی برنامه ها ، کپشن عوامل سریال و ... از جمله بخش های برنامه سریال های خاطره انگیز می باشد. این برنامه به تهیه کنندگی و تدوین مولود محمدی ، نویسنده فروغ حاج هاشمی و گویندگی متن حجت الله نجف پور به مدت 30 دقیقه در تامین برنامه سیمای مرکز اصفهان تهیه و روزهای زوج ساعت 12 پخش می شود.

سریالهای خاطره انگیز

 برنامه ای با نام سریال های خاطره انگیز با هدف آشنایی مخاطبان از روند ساخت سریال های قدیمی و عوامل شاخص آن در تامین برنامه سیمای مرکز اصفهان تهیه و پخش می شود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با پخش سریال هایی قدیمی علاوه بر یاد آوری زحمات پیشکسوتان در امر سریال سازی ، حس نوستالژیک را در مخاطبان ایجاد می کند.

پخش این برنامه از سال 89 شروع و تا کنون 700 قسمت از آن روی آنتن رفته است که در طی این مدت تحولات زیادی در حذف و اضافه بخش های این برنامه ایجاد شده است.

ارائه نظرات و پیشنهادات مخاطبان ، مصاحبه با عوامل اصلی برنامه ها ، کپشن عوامل سریال و ... از جمله بخش های برنامه سریال های خاطره انگیز می باشد.

این برنامه به تهیه کنندگی و تدوین مولود محمدی ، نویسنده فروغ حاج هاشمی و گویندگی متن حجت الله نجف پور به مدت 30 دقیقه در تامین برنامه سیمای مرکز اصفهان تهیه و روزهای زوج ساعت 12 پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.