جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

اصفهانی ها همراه با سریال های خاطره انگیز شبکه پنج - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

سریالهای خاطره انگیز

اصفهانی ها همراه با سریال های خاطره انگیز شبکه پنج


 برنامه ای با نام سریال های خاطره انگیز با هدف آشنایی مخاطبان از روند ساخت سریال های قدیمی و عوامل شاخص آن در تامین برنامه سیمای مرکز اصفهان تهیه و پخش می شود به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با پخش سریال هایی قدیمی علاوه بر یاد آوری زحمات پیشکسوتان در امر سریال سازی ، حس نوستالژیک را در مخاطبان ایجاد می کند. پخش این برنامه از سال 89 شروع و تا کنون 700 قسمت از آن روی آنتن رفته است که در طی این مدت تحولات زیادی در حذف و اضافه بخش های این برنامه ایجاد شده است. ارائه نظرات و پیشنهادات مخاطبان ، مصاحبه با عوامل اصلی برنامه ها ، کپشن عوامل سریال و ... از جمله بخش های برنامه سریال های خاطره انگیز می باشد. این برنامه به تهیه کنندگی و تدوین مولود محمدی ، نویسنده فروغ حاج هاشمی و گویندگی متن حجت الله نجف پور به مدت 30 دقیقه در تامین برنامه سیمای مرکز اصفهان تهیه و روزهای زوج ساعت 12 پخش می شود.

سریالهای خاطره انگیز

 برنامه ای با نام سریال های خاطره انگیز با هدف آشنایی مخاطبان از روند ساخت سریال های قدیمی و عوامل شاخص آن در تامین برنامه سیمای مرکز اصفهان تهیه و پخش می شود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با پخش سریال هایی قدیمی علاوه بر یاد آوری زحمات پیشکسوتان در امر سریال سازی ، حس نوستالژیک را در مخاطبان ایجاد می کند.

پخش این برنامه از سال 89 شروع و تا کنون 700 قسمت از آن روی آنتن رفته است که در طی این مدت تحولات زیادی در حذف و اضافه بخش های این برنامه ایجاد شده است.

ارائه نظرات و پیشنهادات مخاطبان ، مصاحبه با عوامل اصلی برنامه ها ، کپشن عوامل سریال و ... از جمله بخش های برنامه سریال های خاطره انگیز می باشد.

این برنامه به تهیه کنندگی و تدوین مولود محمدی ، نویسنده فروغ حاج هاشمی و گویندگی متن حجت الله نجف پور به مدت 30 دقیقه در تامین برنامه سیمای مرکز اصفهان تهیه و روزهای زوج ساعت 12 پخش می شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.