جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

استاندار اصفهان اعلام کرد: بسیج تمام دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان اصفهان - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

استاندار اصفهان اعلام کرد: بسیج تمام دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان اصفهان

اصل بی طرفی در روند برگزاری انتخابات ضروری است

استاندار اصفهان اعلام کرد: بسیج تمام دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان اصفهان
 

استاندار اصفهان از بسیج تمام امکانات دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخاباتی پرشور دراستان اصفهان خبر داد.

عباس رضایی در حاشیه یکصد و نود و پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی استان گفت: فرمانداری ها و استانداری اصفهان مجری مستقیم انتخابات هستند بنابراین تمام توان دستگاه های اجرایی استان اصفهان، برای برگزاری انتخابات باید بسیج شوند.

وی اظهارداشت: دوم اسفند ماه سال جاری می تواند تجلی حضور همه اقشار مردم باشد و همه دستگاه های ذیربط در این خصوص نیز موظفند هرگونه امکانات لازم را فراهم نمایند.

رضایی ادامه داد: فرمانداری ها و استانداری اصفهان مجری مستقیم انتخابات هستند بنابراین تمام توان دستگاه های اجرایی استان اصفهان، برای برگزاری انتخابات باید بسیج شوند.

مقام ارشد استان تاکید کرد: اصل بی طرفی در روند برگزاری انتخابات ضروری است و تمامی مدیران و دست اندرکاران انتخابات باید باحفظ اصول و در چارچوب قوانین، شرایط انتخاباتی پرشور را ایجاد کنند.

وی افزود: حق مردم دانستن و آگاه سازی آنها از وظایف کارگزاران نظام است و باید اطلاع رسانی دقیق و به موقع به آنها صورت گیرد به همین دلیل توصیه می شود، میزان ملاقات های مردمی مدیران دستگاه های اجرایی بیشتر شود.

عباس رضایی  تصریح کرد: هیچ کاندیدایی حق ندارد از ظرفیت دستگاه های اجرایی استان استفاده کند در همین راستا بازرسی و نظارت بر عملکرد دستگاه ها به صورت مستمر انجام می شود.

استاندار اصفهان گفت: به مدیران کل توصیه می شود به شهرستان های مختلف مسافرت داشته باشند و از نزدیک با نیازهای هر منطقه آشنا شوند تا بتوان مسائل و مشکلات را به خوبی احصا کرد.


 


جدیدترین ها