جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اربعیین حسینی در میدان امام علی (ع) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اربعیین حسینی در میدان امام علی (ع)

Loading the player...

در روز دوم دی ماه هزار وسیصد ونودودو به مناسبت ربعين سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) عزاداري بزرگ هيات‌هاي مذهبي و مردم متدين اصفهان در ميدان امام علي عليه السلام اين شهربرگزار شد.
ده‌ها هزار نفر از مردم مومن و عاشق اهل بيت(ع) اصفهان با حضور خود در ميدان امام علي عليه السلام اصفهان در اربعين حسيني به عزاداري پرداختند.
اين مراسم معنوي كه با تاكيد امام جمعه اصفهان مبني بر انجام عزاداري منسجم و با شكوه در شهر اصفهان و با تلاش‌هاي شوراي هماهنگي و سازمان تبليغات اسلامي استاناین بار در ميدان امام علي اصفهان(ع) شكل گرفت و اولين مراسم سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين(ع) در اربعين آن امام همام با حضور هيئات مذهبي و هزاران تن از اقشار مختلف مردم عزادار و عاشق و شيداي اهل بيت رسول‌الله (ص) اصفهان برگزار شد.
حضور گسترده اقشار مختلف مردم در اربعين حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام عليرغم سردي هوا نقطه عطفي شد در تاريخ هئيات مذهبي اصفهان كه هرساله در ايام سوگواري محرم و صفر مراسم‌هاي با شكوهي را در سوگ اهل بيت عليهم السلام برپا كنند تا مردم ولايت مدار اين شهر بتوانند با وحدت وانسجام در يك مكان بزرگ به عزاداري با شكوه بپردازند، و عشق و علاقه خود را به ساحت مقدس اهل بيت عصمت و طهارت(ع) به جهانيان نشان دهند.

عوامل برنامه

کارگردان : رضا صالحی

تصویر برداران : محمد رضا محمدی ، : رضا عمرانی ،علیرضا ایمانی پور ، ایرج نریمانی

صدا بردار : سعید مهدوی

دستیار صدا و تصویر : محسن منتظری

تهیه کننده : رسول زارعی