جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

«کیمیای سلامت » - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

«کیمیای سلامت »

برنامه تلویزیونی «کیمیای سلامت »

برنامه کیمیای سلامت برنامه ای اجتماعی است که می پردازد به مسائل پزشکی استان و هر هفته موضوعی از بیماریهای مختلف مثلا دیابت، مسائل تنفسی، بیماریهای پوستی ، چشمی ، غدد، روانشناسی و غیره می پردازد . در این برنامه هر هفته روزهای پنجشنبه باحضور پزشکان متخصص در برنامه و مسائل و مشکلات بینندگان عزیز در ارتباط با موضوع برنامه مطرح و میهمانان برنامه پاسخگو هستند.
این برنامه باهمراه شدن بامردم از طریق ارتباط تلفنی سوالات مختلف مردم را درباره موضوع برنامه سوالات را یادداشت و یا ازطریق ارتباط مستقیم بینندگان با پزشکان مربوطه پاسخگوی سوالات مردم هستند.
ضمناً تهیه کننده برنامه همچنین با بررسی و تحقیق دربرنامه بیشتر بیماریهایی را دربرنامه مطرح و از میهمانان دعوت می کنند که بیشتر مورد نیاز وتوجه خاص مردم در زمانها و فصول مختلف سال است مثلا ممکن است در فصل سرما به مسائل مربوط به سرماخوردگی و طرز مبارزه با آن را بررسی می کند.
و ما درطول برنامه شاهد این مطلب هستیم که بعضی از مسائل پزشکی با استقبال زیاد مردم استان مواجه شده ودرخواست ادامه بحث درباره موضوع برنامه می گردند و خوشبختانه شاهد این مسئله هستیم این برنامه مورد توجه زیادبینندگان و بخصوص خانواده ها می گردد.
و این مطلب از تماس زیاد مردم با مردم و حتی روزهای بعد با تهیه کننده برنامه می باشد . همچنین این برنامه با تبادل نظر با مجامع پزشکی استان ازجمله دانشگاه علوم پزشکی استان و بهداشت محیط استان و وزارت بهداشت و درمان استان تهیه و پخش میگردد.
{flv}kim|350|250{/flv}
تهیه کننده : سیدفرهاد عریضی
کارگردان: سیدعلی معصومی زاده
گزارشگر: ابراهیم زرگرزاده
دستیارتهیه: جلال احمدی
محقق: رایحه هدایت نیا
تدوینگر: شهروز پشوتن