جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

محله جوانی - نمایش محتوای صدا

 

 

محله جوانی

نویسنده وتهیه کننده : صدیقه رستاقی

گویندگان : محمد امین صادقی ، سهیل ساعتچیان

گزارشگر : احسان جلال

ارتباطات : پرستو خدری

گروه نمایش : مینا پور نیا ، ویکتوریا براری ، معین وصال

برنامه ای با نام محله جوانی در 120 قسمت 45 دقیقه ای  با موضوعات مرتبط با جوانان در رادیو اصفهان تهیه و روزهای شنبه  ، دوشنبه  وچهارشنبه از صدای مرکز اصفهان پخش می شود. این برنامه با استخراج موضوعاتی که خاص جوانان است به طور غیر مستقیم و جذاب و هنری نکاتی را ارائه می دهد ضمن این که با چاشنی طنز منتقدانه لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان فراهم می کند.

محله جوانی هر هفته از دیدگاه جوانان به موضوعاتی متفاوت مانند پز عالی و جیب خالی پرداخته می پردازد .

تقویت روحیه نشاط وامیدواری جوانان ، تحکیم پایه های ارزشی و اعتقادی و فرهنگ اصیل ایرانی در جوانان ، فراهم کردن لحظات شاد و سالم برای جوانان ، پاسخ به برخی از سوالات معمول بین جوانان ، بازگویی مشکلات جوانان و درخواست حل مسائل جوانان از مسئولان ذی ربط از اهداف مهم برنامه می باشد .

 گزارش ، نمایش ، ترانه ، خبر ، ارتباط و پیامک از جمله بخش های این برنامه می باشد. همچنین در بخش دیگر از این برنامه قسمت هایی از سریال ها ی طنز میکس و نظر مخاطبان در خصوص موضوع برنامه پرسیده می شود. علاوه بر آن لحظاتی شاد ومفرح ودر عین حال مفید برای جوانان فراهم می کند و در هر برنامه یکی از موضوعات مرتبط با قشر جوان به شکل هنرمندانه وگاهی در قالب طنز مورد بررسی قرار می گیرد .

از آن جا که بخشی از جمعیت جامعه را جوانان تشکیل می دهند و مسائل مربوط به جوانان در این برهه خاص از زندگی مسائل بسیار مهم و تاثیرگذار در جامعه است تهیه و تولید چنین برنامه ای لازم وضروری به نظر می رسد.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با عرض سلام و ادب فروغی هستم روز دوشنبه گزارشگر... مجتبی ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۹:۱۷
با سلام و دورود فراوان بنده به اتفاق خانم در پارک... شهرام ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۳۹
با سلام، چطوری میتونیم یکی از قسمتهای دعوتنامه... علی ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ ۱۵:۳۸

علی
با سلام، چطوری میتونیم یکی از قسمتهای دعوتنامه پیرامون رازداری رو دانلود کنیم؟


سلام ارتباط شما با ما از طریق پیام رسان سروش
https://sapp.ir/162162
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ ۱۵:۳۸
شهرام
با سلام و دورود فراوان
بنده به اتفاق خانم در پارک ناژوان اصفهان استراحت میکردیم که آقای جلالی گزارشگر شما با ما روبه رو شد و درخواست گزارشی در مورد پارک و امکانات انجا نمود بنده بر حسب وظیفه شهروندی مطالبی را عنوان نمودم که با نهایت ناب آوری موفق به شنود آن گزارش نشدم خواهشمند است اگر در فایل آرشیو آن گزارش موجود میباشد برای بنده ارسال فرمایید
با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۳۹
مجتبی
با عرض سلام و ادب
فروغی هستم روز دوشنبه گزارشگر برنامه محله جوانی با من و دوستانم مصاحبه کردند در مورد راه های پول در اوردن اگه میشه فایل صوتی برنامه امروز چهارشنبه و عکس هایی که از من و دوستانم گرفتند را برای یادگاری از برنامه خوبتون اگه امکانش هست ایمیل کنید
ممنون
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۹:۱۷