جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

آسمانه - نمایش محتوای صدا

 

 

آسمانه

Loading the player...
آسمانه

برنامه آسمانه در 366  قسمت 55 دقیقه ایی با ساختار کلامی –پیامی – آوایی تهیه شده است . این برنامه در آستانه اذان ظهر ضمن پاسخگویی به سئوالات احکام که از طریق تلفن و پیامک مطرح می گردد ، هر هفته یکی از مباحث معارفی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

 در برنامه آسمانه با استفاده از صحبت هاي كارشناسان علوم ديني ،ترويج فرهنگ نماز جماعت توجه بيشتر به قران و ترجمه پاسخ گويي به سوالات شرعي و روشنگري در خصوص مسائل اجتماعي ومقابله با جنگ نرم پرداخته مي شود گفتگو با نماز گزاران حاضر در مساجد در قالب گزارش باعث ترويج فرهنگ نماز جماعت خواهد شد اين برنامه قبل و بعد از اذان ظهر لحظات معنوي را براي مخاطبين فراهم مي كند، آگاهي بخشي مذهبي روحيه اميد و نشاط معنوي را در مخاطب افزايش مي دهد . اهداف مهم برنامه آسمانه عبارتند از : ايجاد فضايي مذهبي مناسب جهت تفكر و تعقل ديني ، ارتباط بيشتر مخاطب با پروردگار در كنار رسانه ، آشنايي با ترجمه و تفسير آيات روح بخش قرآن ، ايجاد روحيه نشاط ديني و توكل و اعتمادبه خدا ، افزایش سطح آگاهی های دینی و به کار بستن دستورات خداوند در تمام ابعاد زندگی ، اقامه نماز اول وقت ،  عمل نمودن به احکام شرعی.

از آنجا که مردم اصفهان غالبا" توجه خاصی به وقت دقیق اذان ظهر و یادگیری احکام دینی و موضوعات معرفتی دارند تهیه و تولید چنین برنامه ای لازم و ضروری به نظر می رسد.

تاریخ تولید: 1395

این برنامه توسط گروههای برنامه ساز رادیو وبصورت چرخشی تهیه می شود